ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱର

ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଆସୋସିଏସନ ବିକାଶ କମିଟି ରାୟାଗଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ବୈଠକ

ରିପୋର୍ଟ: ଜିଲ୍ଲାପ୍ରତିନିଧି ଗୋପୀନାଥ ଗୌଡ଼ //
ରାୟଗଡା (୦୮/୦୨): ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଆସୋସିଏସନ ବିକାଶ କମିଟି ରାୟାଗଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ରାୟଗଡା ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଆସୋସିଏସନ ମାଧ୍ୟମରେ ବୈଠକ କରିଛି। ଓଡିଶାର ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ଓଡିଶାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୮ଟି ଜୋନ ରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯାଇଅଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜୋନରେ ଜୋନାଲ ହେଡର୍ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି | ରାୟାଗଡା ଜୋନ୍ ୬ରେ ଅବସ୍ଥିତ | ଏହି ଜୋନ୍ ରାୟାଗଡା, କୋରାପୁଟ, ନବରଙ୍ଗପୁର, ମାଲକାନଗିରି ଏବଂ ଗଜପତି ଜ଼ୀଲ୍ଲାଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ |9fddd63f 75a2 48eb ac15 71205c367760

ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ଖେଳାଳିମାନେ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ପ୍ରତି କିପରି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା, ରାଜ୍ୟ ତଥା ଦେଶରେ କିପରି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ସେନେଇ ଆଲୋଚନା କରିବା ଏହି ବୈଠକର ମୂଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା। ବିଦ୍ୟାଳୟ, କଲେଜ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ କିପରି ବିକାଶ ହୋଇପାରିବ | ଏଥିପାଇଁ ରାୟାଗଡା ଜିଲ୍ଲା ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ବିକାଶ କମିଟି ଗଠନ କରାଯାଇଛି ଯାହାକି ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ଲକକୁ ନେଇ ଗଠିତ । ଏହାକୁ ତିନୋଟି ଗ୍ରୁପରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯାଇଛି | ଗ୍ରୁପ୍-ଏ, ବି ଏବଂସି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରୁପରେ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି | ପ୍ରଥମ ଗୋଷ୍ଠୀରେ କୋଲୋନୋରା ବ୍ଲକ, କାଶୀପୁର ବ୍ଲକ ଏବଂ ସିଙ୍ଗପୁର ବ୍ଲକ ଯେଉଁଥିରେ ରାୟାଗଡା ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଆସୋସିଏସନ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ଏନ ନାରାୟଣ ରାଓ ଅଛନ୍ତି, ଦ୍ୱିତୀୟ ଗ୍ରୁପରେ ରାମନାଗୁଡା ବ୍ଲକ, ଗୁନୁପୁର ବ୍ଲକ, ଗୁଡାରୀ ବ୍ଲକ ଏବଂ ପଦ୍ମପୁର ବ୍ଲକ ନିମନ୍ତେ ଶ୍ରୀ ଭିନିତ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆହେଇଛି । ତୃତୀୟ ଗ୍ରୁପରେ ବିସମକଟକ ବ୍ଲକ, ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ଏବଂ ମୁନିଗୁଡା ବ୍ଲକ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ଶ୍ରୀ ହେମନ୍ତ ଗୋଲାନିଙ୍କ | ଶ୍ରୀ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା ସଂପାଦକ, ଆର.ବି.ଏ ହେଉଛନ୍ତି ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ବିକାଶ କମିଟିର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ରାଜେଶ ପାଢୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜିଲ୍ଲା ବେସରକାରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଆସୋସିଏସନ ମାଧ୍ୟମରେ ବାର୍ତ୍ତା ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଜିଲ୍ଲା କ୍ରୀଡ଼ା ଅଧିକାରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ସହ ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି।
ଏହି ବୈଠକରେ ଜୋନ୍- ୬ ର ଜୋନାଲ ମୁଖ୍ୟ ଶ୍ରୀ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ ତଥା କୋରାପୁଟ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଆସୋସିଏସନ ସଂପାଦକ, ଜୋନାଲ ମୁଖ୍ୟ ଶ୍ରୀ ଜୟରାମ ବର୍ମା, ରାଜ୍ୟ ବିକାଶ କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ଶ୍ରୀ ମୋତି ରଂଜନ ବେହେରା ତଥା କୋରାପୁଟ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଆସୋସିଏସନ ସଭାପତି, ଜୋନାଲ ସଂଯୋଜକ ଶ୍ରୀ ଗିରିଶ ବେହେରା, ଆର.ବି.ଏ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ଏନ. ନାରାୟଣ ରାଓ, ଆର.ବି.ଏ ସମ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା, ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ରାଜେଶ ପାଦୀ, ଶ୍ରୀ ଟୁକୁ ବାରିକ୍, ପି.ଏ ଆଇ ଟି ଡ଼ି ଏ ଯୋଗ ଦେଇ ମଞ୍ଚସୀନ ଥିଲେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆର.ବି.ଏ ର ସମସ୍ତ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ଆର.ବି.ଏ ର ସଦସ୍ୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: