ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱର

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ପାରାଲାଲ ବନ୍ଧୁମିଳନ

ରିପୋର୍ଟ: ଜଗଦୀଶ ଦାସ //
ଜି.ଉଦୟଗିରି (୧୧/୦୧): ନୂତନ ବର୍ଷ ଉପଲକ୍ଷେ ଆଜି ଜି.ଉଦୟଗିରି ନଗର ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ଏକ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସ୍ଥାନୀୟ ସିର୍କୀ ଘାଇ ଠାରେ ବିଧାୟକ ପ୍ରତିନିଧି ପି.ରାଜାରାଓ ପାତ୍ରଙ୍କ ଆବାହକତ୍ବରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଏଲ.ବୁଲିଆନଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ବରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ବନ୍ଧୁ ମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୂଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସାଲୁଗା ପ୍ରଧାନ ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ଳକ ବିଧାୟକ ପ୍ରତିନିଧି ତଥା ପୂର୍ବତନ ମାଲିକାପଡି ସରପଞ୍ଚ ଜମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ପୂର୍ବତନ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାନୁପ୍ରଭା ମିଶ୍ର,ପୂର୍ବତନ କାଉନସିଲର ଦେବନାଥ ଦଳବେହେରା,ଶୋଭା ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରଧାନ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସରକାରୀ ଯୋଜନାକୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପାଖରେ ପହୁଞ୍ଚାଇବା,ମହିଳା ସଶକ୍ତିକରଣ,ଦଳର ସମ୍ନାନ ଆଦି ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବାରୋପ କରିଥିଲେ। ଅନୁରୁପ ଭାବେ ଡେଭିଡ୍ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ମଧ୍ୟ ଶତାଧିକ ବିଜେଡି କର୍ମୀଙ୍କୁ ନେଇ ଆଉ ଏକ ବିଜେଡି ବନ୍ଧୁ ମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ବିଜେଡି ଦଳର ଦୁଇଟି ଯାଗାରେ ବନ୍ଧୁମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇଥିବାରୁ ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: