ବିଧାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବାଲିଗୁଡା ଏନଏସିରେ ବିଭିନ୍ନ ଜନ କଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉଦଘାଟନ

ୱେବ ରିପୋର୍ଟର: ବିଭୁତି ଲହରିଆ //
ବାଲିଗୁଡ଼ା ୨୦ /୧): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଏନ୍‌ଏସି ଅଞ୍ଚଳରେ ପାଖାପାଖି ୭୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ବାଲିଗୁଡ଼ା ବିଧାୟକ ଚକ୍ରମଣି କହଁର । ବାଲିଗୁଡ଼ା ଏନ୍‌ଏସି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଠୋଟି ୱାର୍ଡ ରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ଶୌଚାଳୟ, ତ୍ରୀବେଦୀ ପାର୍କ ନିକଟରେ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ଓ ବାଲିଗୁଡ଼ା ସହରର କଲେଜ ଘାଟି ନିକଟରେ ଥିବା ସହରର ମୁଖ୍ୟ ଶ୍ମଶାନର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ।

ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓଡ଼ିଶାର ବିକାଶପ୍ରତି ସବୁବେଳେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଜାରି ରହିଛି । ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ଏଥିରେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ । ବିଧାୟକ ପ୍ରଥମେ ବାଲିଗୁଡ଼ା ବିଜେଡ଼ି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେଠାରେ ବ୍ଲକ୍‌ ସଭାପତି ଟୁନା ଦାସଙ୍କ ସମେତ ଶତାଧିକ ବିଜେଡ଼ି କର୍ମୀ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ଏକ ବିଶାଳ ବାଇକ୍‌ ରାଲିରେ ଏନ୍‌ଏସି କାର୍ଯ୍ୟାଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏନ୍‌ଏସି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଡ. ଶୁଭଙ୍କର ମହାପାତ୍ର ଓ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଲୋକନାଥ ପାଢ଼ୀଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ କାଉଁସିଲର ଓ ଏନ୍‌ଏସି କର୍ମଚାରୀ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ । ସେଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ବାନ୍ଦାପାଙ୍ଗା ଗୋଷ୍ଠୀ ଶୌଚାଳୟ,ପରେ ତ୍ରୀବେଦୀ ପାର୍କ ନିକଟସ୍ଥ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ଏବଂ ପରେ ଶ୍ମଶାନର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ ବିଧାୟକ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏନ୍‌ଏସି କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ତଥା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଡ.ଶୁଭଙ୍କର ମହାପାତ୍ର, ଏନ୍‌ଏସି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଲୋକନାଥ ପାଢ଼ୀ, ବ୍ଲକ୍‌ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଟୁନା ଦାସ, ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ ବ୍ଲକ୍‌ ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ସାହୁ ବିଧାୟକ ପ୍ରତିନିଧି ଅବନୀ କାନ୍ତ ନାୟକ, କାଉନସିଲର ବରଦା ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର, ନାରାୟଣ ଡାକୁଆ, ଶିରୀଶ ପ୍ରଧାନ, ଜୟନ୍ତୀ ଜେନା ସମେତ ଶତାଧିକ ବିଜେଡ଼ି କର୍ମୀ ସାମିଲ ଥିଲେ |

Welcome to Odisha News24

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: