ବିଜେଡି ଦଳ ତରଫରୁ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ଚୟନ

ରିପୋର୍ଟ: ସନ୍ତୋଷ ନାୟକ //
ଭୁବନେଶ୍ୱର,ତା୨୪-୧୨: ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ ଆଜି ଦଳର ନୂଆ କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏହି ତାଲିକାରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩୦ଜଣ ଓ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧୭ଜଣ ନେତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଦାୟିତ୍ବରେ ନ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଏନେଇ ଦଳର ଗଣମାଧ୍ୟମ ବ୍ୟାପାର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ମାନସ ରଞ୍ଜନ ମଙ୍ଗରାଜ ପ୍ରେସ ରିଲିଜ ଜରିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ୩୦ ଜଣିଆ ତାଲିକାରେ ଜଣେ ସଭାପତି ହେଲେ ଶ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର ଓ ଆଉ ୫ ଜଣ ଉପସଭାପତି ହେଲେ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ମୁଣ୍ଡ, ଶ୍ରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, ଶ୍ରୀ ଆରେଶ୍ୱର ବ୍ୟାଗ୍, ଶ୍ରୀ କୀର୍ତ୍ତନ ସାହୁ,ଶ୍ରୀ ଥିବିରା ସାହୁ,ଶ୍ରୀ ଚିତ୍ର ରଂଜନ ମଣ୍ଡଳ,ଶ୍ରୀ ଦିଗର ନାୟକ ଓ ଶ୍ରୀ ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ହେଲେ । ସେହିପରି ୧୫ ଜଣ ସମ୍ପାଦକ ହେଲେ ଶ୍ରୀ ଟିକେଲାଲ ସାହୁ,ହରିନ୍ଦର ସିଂ,ଶ୍ରୀ ସାମନ୍ତ ଖାମାରି,ଶ୍ରୀ ମହେଶ ସାହୁ,ଶ୍ରୀ ସୁରେଶ ମହାନନ୍ଦ,ଶ୍ରୀ ନରୁପରାଜ ଯାଦବ,ଶ୍ରୀ ମାଣିକିଆ ନାୟକ,ଶ୍ରୀ ମନମୋହନ ନାୟକ,ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀନିବାସ ମିଶ୍ର,ଶ୍ରୀ ଦୀନେଶ ମାର୍ଗ,ଶ୍ରୀ ଅଶୋକ ମହାନ୍ତି,ଶ୍ରୀ ଫାକିର ମାଝି,ଶ୍ରୀ ଜଜତି ନାୟକ,ଶ୍ରୀ ସାନ୍ତୋଶ ଶର୍ମା,ଶ୍ରୀ ପ୍ରସାନ୍ତ ତିୱାରୀ ସଚିବ ଓ ଶ୍ରୀ ଗୁରୁ ପ୍ରସାଦ ଅଗ୍ରୱାଲ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ । ସେହିପରି ୫ଜଣ ସଭାପତି ହେଲେ ଶ୍ରୀ ପ୍ରସନ୍ନ ନାୟକ ସଭାପତି(ଏସସି), ଶ୍ରୀ ସୁଶୀଲ ସାବର ସଭାପତି(ଏସଟି),ଶ୍ରୀ ମହେନ୍ଦ୍ର ନାୟକ (ଓବିସି), ଅବଦୁଲ କାଦିର (ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ସେଲ୍),ଶ୍ରୀ ହେମନ୍ତ ପ୍ରଧାନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ।

ସେହିଭଳି ଭାବେ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୧୭ ଜଣିଆ ତାଲିକାରେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ହେଲେ ଶ୍ରୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ୫ ଜଣ ଉପସଭାପତି ହେଲେ ଶ୍ରୀ ଗୌରୀବନ୍ଧୁ ସାହୁ,ଶ୍ରୀ ମୁରଲୀଧର ସାହୁ, ଶ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଭୁକଟା,ଶ୍ରୀ ସାନ୍ତୋଷ କୁମାର ଦାଶ,ଶ୍ରୀ ନରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଦି । ସେହିପରି ୧୦ ଜଣ ସମ୍ପାଦକ ହେଲେ ଶ୍ରୀ ଭାଗୀରଥୀ,ଶ୍ରୀ ଦୁର୍ଗା ଚରଣ ପ୍ରଧାନ,ଶ୍ରୀମତୀ ଅହଲ୍ୟା ନାୟକ,ଶ୍ରୀ ଦିଲୀପ କୁମାର ପ୍ରଧାନ,ଶ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ବିଶ୍ୱଲ,ଶ୍ରୀ ଜସାକେତନ ପ୍ରଧାନ,ଶ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଗାରନାକ,ଶ୍ରୀମତୀ ତ୍ରୁପି ମଞ୍ଜରୀ ସାହ,ଶ୍ରୀ ସତ୍ୟାନନ୍ଦ ପ୍ରଦାହ,ଶ୍ରୀ ସରୋଜ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ଜଣେ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ହେଲେ ଶ୍ରୀ ବାନମ୍ବର ଭୁଟିଆ ।କଳାହାଣ୍ଡି ଓ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ନୂତନ କମିଟି ହେବା ଫଳରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରିବ ।

Welcome to Odisha News24

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: