ଟିଭିର ରାମ, ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ୧୦୦୦ ବେଡ଼ ବିଶିଷ୍ଟ ଡାକ୍ତରଖାନା ତିଆରି କରିବେ

ମୁମ୍ବାଇ (ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ୨୪ ବ୍ୟୁରୋ -୨୫/୦୪): ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡରଗୁଡ଼ିକ ହ୍ରାସ ପାଇଛି | ରେମିଡିସଭିର ସମେତ ଅନେକ ଔଷଧ ପାଇଁ କଳା ବଜାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ସିନେ ତାରକା ସେମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି | ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବା ସହିତ ଟିଭିର ରାମ, ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ହାତ ବଢେଇଛନ୍ତି |

କରୋନା ଅବଧିରେ ଦେଶର ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଜୀବାଣୁ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି ଏବଂ ଦୟା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରନ୍ତି। ଦେଶରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଏତେ ଯେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କୌଣସି ଶଯ୍ୟା ବାକି ନାହିଁ । ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡରଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଛି | ରେମିଡିସଭିର ସମେତ ଅନେକ ଔଷଧ ପାଇଁ କଳା ବଜାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ସିନେ ତାରକା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସୁଛନ୍ତି | ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବା ସହିତ ଟିଭିର ରାମ, ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ହାତ ବଢେଇଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ଗୁରୁମିତ ଚୌଧୁରୀ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତା ଲେଖିଛନ୍ତି- ମୁଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଯେ ପାଟନା ଏବଂ ଲଖନଉ ରେ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଁ ୧୦୦୦ ଅଲ୍ଟ୍ରା ଆଧୁନିକ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ବେଡ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବି | ଏହା ପରେ ଏହା ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ମଧ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରାଯିବ | କେବଳ ତୁମର ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଚାହୁଁ | ଜୟ ହିନ୍ଦ । ଏହା ସହ ଜଡିତ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଅଂଶୀଦାର ହେବ |

Welcome to Odisha News24

error: Content is protected !!
Chat on Whatsapp
1
Hello
Hello
How Can I Help You ?
%d bloggers like this: