Related Contents

ଆମ୍ବାଦୋଳା ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଭିଭାବକ ଓ ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ସମ୍ମିଳନୀ

ଆମ୍ବାଦୋଳା (ରଞ୍ଜନ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ):ମୁନିଗୁଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆମ୍ବାଦୋଳା ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଭିଭାବକ ଓ ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ସମ୍ମିଳନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି |

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଵିଦ୍ୟାଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ସଭାପତି ଦାଇତ୍ୱ ତୁଲାଇଥିଲେ | ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ କିଭଳି ଭଲ ପାଠ ପଢିବେ, ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ନିୟମିତ ଆସୁଥିବେ, ପାଠପଢିବା ସମୟରେ ଅଭିଭାବକ ମାନେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର ନ କରିବା, ମୋବାଇଲ ନ ଦେବା ପାଇଁ ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବୈଠକରେ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ | ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମୋ ବିଦ୍ୟାଳୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ପୁରାତନ ଛାତ୍ର ମାନେ କିଭଳି ବିଦ୍ୟାଳରେ ଉନ୍ନତିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏକ ନିୟମ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପୁରାତନ ଛାତ୍ର ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯେତିକି ଅର୍ଥ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ସରକାର ମଧ୍ୟ ସେତିକି ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଏହି ବିଷୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ସମ୍ମିଳନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅତିଥିମାନେ ହେଲେ ସିମାଞ୍ଚଳ ପାତ୍ର, ସମିତି ସଭ୍ୟା ଶ୍ରୀମତୀ ଧାର୍ମିଷ୍ଠା ସାମନ୍ତ, ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକ କୃଷ୍ଣ କଦରକା, ଦିବାକର ମିଶ୍ର, ବୃନ୍ଦାବନ ସାହୁ,ବାସୁଦେବ ନାୟକ, ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ନବୀନ କଂସ ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟକ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରଥ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ |

Comments are closed.