Advertisements
Sunday, July 5, 2020
Home People & Public ବୈପାରୀଗୁଡା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ

ବୈପାରୀଗୁଡା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ

ବୈପାରୀଗୁଡା (ଏନ. ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ): କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ବିଭିନ୍ନ ଅଂଚଳରୁ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିଥିବା ଜଣl ପଡିଛି |

ଏକ ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ବୈପାରୀଗୁଡା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ଶାନ୍ତ କୁମାର ପାଉଁଲୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ରାମଗିରିର ରାଧା ସାଗରିଆ, ମାଝୀଗୁଡାର ଧନପତି ନାୟକ ଓ ଡ଼ାମୁ ନାୟକ, ବୈପାରୀଗୁଡା ଟlପlକାରିଆ ସାହିର କମଳା ନାୟକଙ୍କ ଘରରୁ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ର ସାମନାଥ ବାଗ, ଉସବତି ଗୌଡ଼,ଏମ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ରାଓ,ମନୋଜ କୁମାର ପଧାନ, ସତ୍ୟ ସୁବର୍ନ ପାତ୍ରଙ୍କ ସହଯୋଗ ରେ ଦେଶୀ ବଡ ଜବତ କରାଯାଇଛି |

Advertisements

Odisha News24 Bureauhttp://www.odishanews24.in
A WEB TV Channel Network in Western Odisha

Most Popular

ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ଅଚିହ୍ନl ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଧେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ

ରିପୋର୍ଟ: ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର //ବୈପାରୀଗୁଡା (୦୫/୦୭): ବୈପାରୀଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଲାର ପଞ୍ଚାୟତ ରାମପୁର ମାଳିଗୁଡାରେ ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି l

ଗୁଣୀ ଗରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଗ୍ରାମରୁ ବାହାର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସ ର ବସି ଭୁତ ହୋଇ ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳର ଗଜୁଲମାମୁଡ଼ି ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୋଟାଗୁଡା...

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ମାଓ ବିରୋଧୀ ପୋଷ୍ଟର

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ମାଓବାଦୀ ଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଲା ସ୍ବାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ଜାମସେଠ ଠାରେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରିପୋର୍ଟ: ନିରୋଜ କୁମାର ପାଣି //ପଦ୍ମପୁର (୦୩/୦୭): ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ପାଇକମାଲ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମ ସେଠ ହସପିଟାଲ ଠାରେ ଝାରବନ୍ଧ ଓ ଜାମ ସେଠ...

Recent Comments

%d bloggers like this: