Related Contents

ଉନ୍ନୟନ କାର୍ଯ୍ୟର ଭୂମିପୂଜନ ସହ ଗରିବଙ୍କୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କଲେ ରାୟଗଡା ପ୍ରଶାସନ

ପଦ୍ମପୁର (ପ୍ରଭାତ ମିଶ୍ର): ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ପଦ୍ମପୁର ବ୍ଲକ୍ରେ ଆଜି ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର ଭୂମିପୂଜନ ସହ ଗରିବ, ଅସହ୍ୟ ଓ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସହାୟତା ଯୋଗାଇଛନ୍ତି ପ୍ରଶାସନ ତଥା ଲୋକ ପ୍ରତିନିଧି |

ଆଜି ପଦ୍ମପୁର ସ୍ଥିତ ବିଜୁ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଗୁହାପୁନମ ତାପସ କୁମାର, ରାଜ୍ୟ ସଭା ସଂସଦ ଏନ. ଭାସ୍କର ରାଓ, ଗୁଣୁପୁର ବିଧାୟକ ତ୍ରିନାଥ ଗମାଙ୍ଗ,ପଦ୍ମପୁର ବିଡ଼ିଓ ମୌସମୀ ନାୟକ,ତହସିଲଦାର ଟି.ପଦ୍ମନାଭ ଡୋର, ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁକାନ୍ତ ତ୍ରିପାଠୀ ପ୍ରମୁଖ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଲୋକଙ୍କୁ ମୋ କୁଡ଼ିଆ ଯୋଜନା, ଭତ୍ତା ବଣ୍ଟନ, ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉପକରଣ ବଣ୍ଟନ ସବୁ ଯୋଗାଇଦେଇଥିଲେ | ପରେ ବଡ ନାଳ କଲୋନୀ ପାଖରେ ୧୦ଜଣ ଗରିବ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ବାସଗୃହ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ଚିହ୍ନଟ କରି ସେଠାରୁ ସୁନାରୀ ଘାଇ ଛକ ଠାରେ ଯାତ୍ରୀ ବିଶ୍ରାମଗାର ଓ ଶୌଚାଳୟ ପାଇଁ ଭୂମି ପୂଜନ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ବହୁ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ |

Comments are closed.