Advertisements
Sunday, July 5, 2020
Home Education & Literacy ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜରେ କବିତା ପୁସ୍ତକ "ମହକ ଜାତି ଜାତି ଫୁଲର" ଲୋକାର୍ପଣ 

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜରେ କବିତା ପୁସ୍ତକ “ମହକ ଜାତି ଜାତି ଫୁଲର” ଲୋକାର୍ପଣ 

ଆଠଗଡ (ସନ୍ତୋସ ବାରିକ): ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ ର ବରିଷ୍ଠ ସଭ୍ୟ ସରୋଜ୍  ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱ ରଚିତ କବିତା  ମହକ ଜାତି ଜାତି ଫୁଲର ପୁସ୍ତକ ଲୋକାର୍ପଣ ହୋଇଯାଇଛି,ସ୍ଥାନୀୟ ସୁଭଦିପା  କଲ୍ୟାଣ  ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ସଭାପତି ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣ ଦାଶଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ବରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ଲୋକ ସେବକ ମଣ୍ଡଳ ସମ୍ପାଦକ ଓ ସମାଜର ପ୍ରକାଶକ ଓ ମୁଦ୍ରାକର ନିରଞ୍ଜନ ରଥ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯାଗରଦଇଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ ବକ୍ତା ଭାବେ ସାହିତ୍ୟିକା ସୁଲୋଚନା ଦାସ ଓ ଡ଼ଃ ଜତିରାଜ ମହାନ୍ତି ଯାଗଦେଇ ଥିଲେ,ମହକ ଜାତି ଜାତି ଫୁଲର ପୁସ୍ତକକୁସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ ସାହିତ୍ୟିକ ଡ଼ଃ ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡା, ଅତିଥି  ମାନଙ୍କର ପରିଚୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ  ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ ସମ୍ପାଦକ ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ସେନାପତି , ପୁସ୍ତକର ଲେଖକ ସରୋଜ ମହାନ୍ତି ପୁସ୍ତକ ସମ୍ପକରେ ସମ୍ୟକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରକାଶକ ଅଜିତ୍ ମହାପାତ୍ର ନିଜର ମତ ରଖିଥିଲେ,ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର ପୁର୍ବତନ  ସଭାପତି ଅଦେୟତ ଚରଣ ପଣ୍ଡା ସମ୍ୟକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର ବରିଷ୍ଠ ସଭ୍ୟା ପୁଲିନ ମିଶ୍ର କାଯପୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା କରିଥିବା ବେଳେ  ସଂଗଠନ ସଂପାଦକ ତ୍ରିଲୋଚନ ବେହେରା ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ |

Advertisements

Odisha News24 Bureauhttp://www.odishanews24.in
A WEB TV Channel Network in Western Odisha

Most Popular

ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ଅଚିହ୍ନl ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଧେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ

ରିପୋର୍ଟ: ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର //ବୈପାରୀଗୁଡା (୦୫/୦୭): ବୈପାରୀଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଲାର ପଞ୍ଚାୟତ ରାମପୁର ମାଳିଗୁଡାରେ ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି l

ଗୁଣୀ ଗରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଗ୍ରାମରୁ ବାହାର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସ ର ବସି ଭୁତ ହୋଇ ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳର ଗଜୁଲମାମୁଡ଼ି ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୋଟାଗୁଡା...

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ମାଓ ବିରୋଧୀ ପୋଷ୍ଟର

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ମାଓବାଦୀ ଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଲା ସ୍ବାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ଜାମସେଠ ଠାରେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରିପୋର୍ଟ: ନିରୋଜ କୁମାର ପାଣି //ପଦ୍ମପୁର (୦୩/୦୭): ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ପାଇକମାଲ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମ ସେଠ ହସପିଟାଲ ଠାରେ ଝାରବନ୍ଧ ଓ ଜାମ ସେଠ...

Recent Comments

%d bloggers like this: