କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସହଯୋଗ ରାଶି ପ୍ରଦାନ କଲେ ଧର୍ମଗଡ ବିଧାୟକ

ରିପୋର୍ଟ: ଯୁବରାଜ ଅଗ୍ରୱାଲ //
ଧର୍ମଗଡ (୨୭/୩) : ମହାମାରୀ କରୋନା ଭାଇରସ (COVID-19)କୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା ହୋଇସାରିଛି ।

ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଆଗୁଆ ପଦକ୍ଷେପ ଯୋଗୁଁ ଓଡିଶାରେ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସଚେତନତା ଓ ସର୍ତକତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ସହ ଶପଥ ପାଠ କରି ଘରୁ ନବାହାରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଡିସନ୍ଧି ମୂହୁର୍ତରେ ମହାମାରୀ କରୋନାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠି ‘କୋଭିଡ-୧୯’କୁ ୧ଲକ୍ଷ ୫ହଜାର ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ଧର୍ମଗଡ ବିଧାୟକ ମୋୖସୁଧି ବାଗ। ସେ ନିଜର ତିନି ମାସର ଦରମା ଚେକ ଆକାରରେ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ନିଜେ ସଚେତନ ରହି କରୋନାକୁ ଦୁଆର ମୁହଁକୁ ଆସିବାକୁ ଦେବାନାହିଁ ।

ସମସ୍ତେ ଘରେ ରହିବା ଓ ସଚେତନ ରହି ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବା । ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ନଥିଲେ ଘରୁ ନବାହାରିବା ପାଇଁ ସେ ଅନୁରୋଧ କରୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି କରୋନା ମୁକାବିଲା ନିମନ୍ତେ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଶପଥ ପାଠ ପାଇଁ ଆହ୍ୱାନ କରିଛନ୍ତି ତାକୁ ସମସ୍ତେ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଧର୍ମଗଡ ବିଧାୟକ ।

Comments are closed.