ଦୁଇଚକିଆ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜି କରି ୧୦ଜଣ ଯୁବକ ଗିରଫ

ରିପୋର୍ଟ: ଗୋପୀନାଥ ଗୌଡ଼ //
ରାୟଗଡା (୧୭/୦୨): ରେଳବାଇ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ବଳ (ଆରପିଏଫ) ରବିବାର ଦିନ ଦୁଇଚକିଆ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜି କରି ୧୦ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଏ ନେଇ ରାୟଗଡା ରେଳଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଥିବା ଆରପିଏଫ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଡ଼ି.ଏନ ତ୍ରିଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ ଆରପିଏଫ ଅଧିନସ୍ତ ରେଳବାଇ

ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ରବିବାର ଦିନ ୧୦ଜଣ ଯୁବକ ଭୋଜିଭାତର ଆୟୋଜନ କରି ହୋହାଲ୍ଲା କରୁଥିବା ବେଳେ ବେଆଇନ ଭାବେ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜିଭାତ କରି ସାଧାରଣ ଜନତା ତଥା ଏଠାକୁ ଆସୁଥିବା ଗାଡି ମାଲିକ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ଓ ରଖିକି ଯାଇଥିବା ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ଗୁଡିକର ସୁରକ୍ଷା ଚିନ୍ତା କରି ନ ଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।
ବିଶେଷ କରି ସେଠାରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ରନ୍ଧା ଖାଦ୍ୟ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ଶତାଧିକ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ଗୁଡିକ ରହୁଥିବା ଯୋଗୁଁ,ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭବନା ରହିଥିଲା । ଏଥି ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ଦୁଇଥର ଭୋଜିଭାତ ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ବେଳେ ଖବର ପାଇ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ତ୍ରିଲୋକ ପାର୍କିଂ ଲିଜରେ ନେଇଥିବା ଠିକାଦାର ଶ୍ରୀନିବାସ ରାଓଙ୍କୁ ଏନେଇ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପାର୍କିଂ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ରଞ୍ଜନ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଓ ଠିକାଦାରଙ୍କ ଭାଇ ପି. ବେଣୁ ଗୋପାଳ ଆରପିଏଫ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କଥାକୁ ଅମାନ୍ୟ କରି ଭୋଜିଭାତ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ରବିବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଖବର ପାଇ ଆରପିଏଫ ପୋଲିସ ଭୋଜିଭାତ କରୁଥିବା ୧୦ଜଣ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ଯୁବକ ମାନେ ହେଲେ, ସାଇପ୍ରିୟା ନଗରର ଗୌରୀ ଶଙ୍କର,ରାକ୍ଷୀ ମହାନ୍ତି,
ନବୀନ କୁମାର, ଦିଲୀପ ବିଶ୍ୱାଳ ସୁରେଶ କୁମାର,ଜୀବନ, ଭୋଗବାନ ସାହୁ, ରଞ୍ଜନ ମହାନ୍ତି ଓ ପି.ବେଣୁ ଗୋପାଳ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଆରପିଏଫ ଥାନାରେ କେସ ନମ୍ବର ୪୪/୨୦ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଗିରଫ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।

Comments are closed.