Wednesday, September 23, 2020
Home headline ମାଲ୍ୟବନ୍ତ ମହୋତ୍ସବ ଉପଳେକ୍ଷେ ସାଇକେଲ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ମାଲ୍ୟବନ୍ତ ମହୋତ୍ସବ ଉପଳେକ୍ଷେ ସାଇକେଲ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ରିପୋର୍ଟ: ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି ଏ.କେ . ବିଶ୍ୱାସ //
ମାଲକାନଗିରି(୦୪/୦୨): ମାଲ୍ଯବନ୍ତ ମହୋତ୍ସବ ଉପଲକ୍ଷେ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ସାଇକେଲ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଜିଲ୍ଲା ସଂସ୍କୃତି ବିିଭାଗ ଆନୁକୂଲ୍ଯରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି | ଆଜି ପ୍ରତିଯୋଗିମାନେ କାଲିମେଳା ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ସାଇକେଲ ଚାଳନାରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରି ମାଲକାନଗିରି ପୂରାତନ ମେଡିକଲ ଛକରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ |

କାଲେମେଳା ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବ୍ଲକ୍ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ମାଲା ମାଢି ମୁଖ୍ଯ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ସବୁଜ ପତାକା ଦେଖାଇ ଶୁଭ ଉଦ୍ଘାଟନ କରିଥିଲେ | ଅନ୍ଯତମ ଅତିଥିମାନଂକ ମଧ୍ଯରେ ଜିଲ୍ଲା ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସଂପର୍କ ଅଧିକାରୀ ଡଃ ଗୁଣନିଧି ନାଏକ, କାଲିମେଳା ବିଡିଓ ଉମା ଶଂକର ଦଳେଇ, ଜିଲ୍ଲା କ୍ରୀଡା ଅଧିକାରୀ କୁଳମଣି ନିଆଲ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ସାଇକେଲ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପୁରୁଷ ବିଭାଗରେ ୧୩୩ ଜଣ ଏବଂ ମହିଳା ବିଭାଗରେ ୨୭ ଜଣ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ପୁରୁଷ ପ୍ରତିଯୋଗିମାନଂକ ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରଥିଲେ ଫୁଲ ସୁନ୍ଦର ପୂଜାରୀ, ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲେ ଜଗନ୍ନାଥ ଖରା ଏବଂ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲେ ଅର୍ଜୁନ ମାଡକାମୀ | ସେହିପରି ମହିଳା ବର୍ଗରେ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସୋଡି, ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ସୁମିତ୍ର ସୋଡି ଓ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ତୁଳା ହନ୍ତାଳ ରହିଥିଲେ | ଉଭୟ ବର୍ଗରୁ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଲେଖାଏଁ ପ୍ରତିଯୋଗିଂକୁ ମଧ୍ଯ ସାନ୍ତ୍ବନା ମୂଳକ  ପୁରଷ୍କୃତ  ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗିମାନଂକୁ ପ୍ରଥମ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗିଂକୁ ୫ ହଜାର,ଦ୍ବିତୀୟ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗିଂକୁ ୩ ହଜାର ଏବଂ ତୃତୀୟ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗିଂକୁ ୨ ହଜାର ନଗଦ ଅର୍ଥ ରାଶି ମାଲ୍ଯବନ୍ତ ମୁକ୍ତାକାଶ ରଙ୍ଗମଞ୍ଚରେ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ଅତିଥିମାନଂକ ଦ୍ବାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ଏହି ସାଇକେଲ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ୬୦ ବର୍ଷର ଏକ ବୟସ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସୁବଲ ହାଲଦାର ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରି ସମସ୍ତଂକୁ ବିସ୍ମିତ କରିଦେଇଛି | ଆୟୋଜିତ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାକୁ କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକ,ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ,ଜେ.କେ ଟ୍ରଷ୍ଟର ଶଂକର କ୍ଷିତି,ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀର ବିନାଶ ମିଶ୍ର ପ୍ରମୁଖ ପରିଚାଳନାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ |

Odisha News24 Bureauhttp://www.odishanews24.in
A WEB TV Channel Network in Western Odisha

Most Popular

ଅବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଯାତ୍ରୀ ବିଶ୍ରାମ ଗାର , କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର

ରିପୋର୍ଟ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପିଡ଼ିସିକା // କଲ୍ୟାଣ ସିଂହପୁର ୨୩/ ୯): ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା କଲ୍ୟାଣସିଂପୁର ବ୍ଳକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୁଡ଼ାଗୁଡା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ କୁମ୍ବାର ଗୁଡା ଛକଠାରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀ ବିଶ୍ରାମ ଗାର ଅବ୍ୟବସ୍ଥା...

ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଧାରଣା

ରିପୋର୍ଟ - ନିରୋଜ କୁମାର ପାଣୀ // ପଦ୍ମପୁର,ତା ୨୩ ୵ ୯ ୵ ୨୦):ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ରାଜଵୋରାସମ୍ବର କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ପଦ୍ମପୁର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି। ପାଇକମାଲ ବ୍ଲକ...

ବାପା ମାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏକ ମାତ୍ର ପୁଅ ସୁଶାନ୍ତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅସାଧ୍ୟ ରୋଗରେ

ରିପୋର୍ଟ: ରାକେଶ ମହାରଣା // ଖଲିକୋଟ (୨୧/୦୯): ସୁଶାନ୍ତ ସ୍ୱାଇଁ, ଜଣେ ଶାନ୍ତଶିଳ ମଣିଷ | ବାପା ମାଙ୍କ ମୁର୍ତ୍ୟୁ ପରେ ବଂଶ ରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱ ତାଙ୍କ ଉପରେ |ଘରର ଏକୋଇର ବୋଳା ସୁଶାନ୍ତ,...

ସରକାରୀ ଜମି ଜବର ଦଖଲ ଏବଂ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ ନାଲି ଆଖି, ପ୍ରଶାସନ ଚୁପ

ରିପୋର୍ଟ - ନିରୋଜ କୁମାର ପାଣୀ // ପଦ୍ମପୁର,ତା୨୨ ୵ ୯୵ ୨୦୨୦): ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ତ ସଦରମହକୁମା ଏନ.ଏ.ସି ଅଧିନସ୍ଥ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ବନ୍ଧ ବହୁ ଦିନ ଧରି ଜରାଯିର୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ବେଳେ ବର୍ତମାନ...

Recent Comments

%d bloggers like this: