ବାରିକେଳରେ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ

ରିପୋର୍ଟ: ଡିଳେଶ୍ୱର ବାଗ ||
ପଦ୍ମପୁର(୨୩/୦୧): ବରିକେଲ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ତା ୨୩.୦୧.୨୦ ଓ ୨୪.୦୧.୨୦ ଦିନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବରିକେଲ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ବରିକେଲ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ,ସଂସ୍କୃତ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ବରିକେଲ, ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସିଂହନପୁର ,ଫଟାମୁଣ୍ଡା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ,ଚାରପାଲି ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ,ଚିଟାଖୋଲ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ,ସଂସ୍କୃତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ,ବରିକେଲ ର ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣୀ ଉତ୍ସବ ରେ ଶ୍ରୀମତୀ ସୌଦାମିନୀ ମେହେର ସରପଞ୍ଚ ବରିକେଲ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ।ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦାନ କରି କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରିଥିଲେ।ଏହି କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଖେଳ ଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀ କ୍ଷୀରୋଦ୍ର ଦାସ, ଘନଶ୍ୟାମ ପ୍ରଧାନ, ଅଶୋକ ସାହୁ, ଓ ବଂଶୀ ଧରମ ବେହେରା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ।ସମସ୍ତ ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।ଓ ଗ୍ରାମ ବାସୀ ମନେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଏବଂ ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।ସମସ୍ତ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟନ୍ନ ଭୋଜନ ର ବ୍ୟବସ୍ତା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ତରଫରୁ କରାଯାଇଥିଲା।ଏଥିରେ ବରିକେଲ ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀ ଓ ଗ୍ରାମ ବାସୀ ମନେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।ଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀ ଈଶ୍ୱର ଦିଶ୍ରୀ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

Comments are closed.