ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ କ୍ଷତି ପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ରୋକ

ରିପୋର୍ଟ: ଜଗଦୀଶ ଦାସ ||
ଜି.ଉଦୟଗିରି-୨୧.୦୧: ଜି.ଉଦୟଗିରି ଦୁଗୁଡି ନିକଟରେ ଗତ କାଲି ବୋଲେରୋ ନଂ ଓଡି୧୨ ସି ୨୬୨୬ ଓ ଅଟୋ ନଂ ଓଡି୦୭ ଏଫ୍ ୧୭୯୮ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆଜି ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ ମେଡିକାଲରେ ଆଉ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି ।

ମୃତକ ଜଣକ ନନ୍ଦଗିରି ବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିବାରୁ କ୍ଷତି ପୂରଣ ଦାବିରେ ନନ୍ଦଗିରି ଲୋକମାନେ ରାସ୍ତାରେ ଗଛ ପକାଇ ରାସ୍ତା ରୋକ କରିଛନ୍ତି।ଖବର ପାଇ ଜି.ଉଦୟଗିରି ଆଇ ଆଇ ସି ଧିରଜ ଲେଙ୍କା ପୋଲିସ ଟିମ ସହ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ରାସ୍ତା ରୋକ କରିଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ନ କରିବା ପାଇଁ ବୁଝାବୁଝି କରୁଥିଲେ।ପ୍ରାପ୍ତ ସୁଚନା ଅନୁସାରେ ଲୋକଙ୍କ ଦାବି ଥିଲା ଯେ ଆଜି ମୃ୍ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟିର ଦୁଇଟି ଛୁଆକୁ ପାଠ ପଢାଇବା ସହ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଥଇଥାନ କରିବା ଏବଂ ସେ ବହୁତ ଗରିବ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହକୁ ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ନିଜ ଘର ନନ୍ଦଗିରିକୁ ଆଣିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା । ଖବର ଲେଖାବେଳକୁ ରାସ୍ତା ରୋକ ଜାରି ଥିଲା |

Comments are closed.