ଲାଲ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ରନାଥ ସିଂ ମେମୋରିଆଲ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ: ଫାଇନାଲରେ ହୀରାକୁଦ ଓ ଘେଁସ

ରିପୋର୍ଟ: ଜଗବନ୍ଧୁ ସାହୁ ||
ବରଗଡ଼(୧୮/୦୧): ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଘେଁସ ହାଇସ୍କୁଲ ଖେଳପଡ଼ିଆ ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଲାଲଯୋଗେନ୍ଦ୍ରନାଥ ସିଂ ମେମୋରିଆଲ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆଜିର ଗ୍ରୁପ୍ ‘ବି’ ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚଟି ବଲାଙ୍ଗୀର ଓ ଘେଁସ ଏବଂ ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଟି ବରଗଡ଼ (ଭାରତ କ୍ଲବ) ଓ ସୋହେଲା(ଏ.ଏ.) ମଧ୍ୟରେ ଖେଳ ହୋଇ ଯଥାକ୍ରମେ ଘେଁସ ଓ ସୋହେଲା ଦଳ ବିଜୟୀ ହୋଇ ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ସେମିଫାଇନାଲ ଖେଳ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।

ମ୍ୟାଚ୍ ଟି ଅମୀମାଂସିତ ରହିବାରୁ ଟ୍ରାଇବ୍ରେକର ର ସହାୟତା ନିଆଯାଇଥିଲା । ଟ୍ରାଇବ୍ରେକର ରେ ୪ – ୩ ଗୋଲ୍ ରେ ସୋହେଲା(ଏ.ଏ.) କୁ ହରାଇ ଘେଁସ(ଏଲ୍.ଜେ.ଏନ୍.ଏସ୍.ଏ.ଏ) ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଆସନ୍ତାକାଲି ରବିବାର ଦିନ ହୀରାକୁଦ(ଏ.ଏ.) ଓ ଘେଁସ(ଏଲ୍.ଜେ.ଏନ୍.ଏସ୍.ଏ.ଏ) ମଧ୍ୟରେ ଫାଇନାଲ ଖେଳ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ମେଲଛାମୁଣ୍ଡା ଥାନାର ଥାନାଧିକାରୀ ସପ୍ନାରାଣୀ ଗୋଛ୍ଛାୟତ, ସୋହେଲା ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ସୁବ୍ରତ ବେହେରା ଓ ଘେଁସ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ କମିଟୀ ପ୍ରମୁଖ ମ୍ୟାଚ ଗୁଡିକରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ ।

ରେଫରି ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରଧାନ, ଗୋପାଳ ପ୍ରଧାନ ଓ ଲୁକୁ ଭୁଏ ପ୍ରମୁଖ ଆଜିର ଖେଳ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଅମୀୟ ପଟେଲ, ସୁଦୀପ ସାହୁ, ଗୋକୁଳଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ, ରୁବୁନ ଦାଶ, କଲେକ୍ଟର ଶିଖା, ରାଜେଶ ପାଣ୍ଡେ ଓ ଏଲ୍.ଜେ.ଏନ୍.ଏସ୍.ଏ.ଏ ର ସଭ୍ୟ ମାନେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

Comments are closed.