Advertisements
Sunday, July 5, 2020
Home National News ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡ଼ା ହେଲେ ଏମଏସଟିସି ଡାଇରେକ୍ଟର

ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡ଼ା ହେଲେ ଏମଏସଟିସି ଡାଇରେକ୍ଟର

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଦେବଦତ୍ତ ରଥ): ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ରାଜ୍ୟ ସଭାନେତ୍ରୀ ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡ଼ା ଏମଏସଟିସିର ନିର୍ଦେଶିକା ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି।ଏମଏସଟିସି ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଷ୍ଟିଲ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ମିନି ରତ୍ନ ପ୍ରକାର-୧(ପିଏସୟୁ)ରେ ଆସୁଅଛି।୧୯୬୪ ମସିହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୯ ତାରିଖରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଷ୍ଟିଲ ଖଣ୍ଡ ରପ୍ତାନି କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ କମ୍ପାନୀଟି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।ଏବଂ ୧୯୯୨ ମସିହା ପରେ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ବଡ଼ ବଡ଼ ଷ୍ଟିଲ ଖଣ୍ଡ ଏବଂ ପୁରୁଣା ଖଣ୍ଡକୁ କମ୍ପାନୀ ଆମଦାନୀ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା।ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କର ଏଥିରେ ୮୯.୮୫% ଅଂଶଧନ ରହିଛି।୨୦୧୪ ମସିହାରୁ ଏଥିରେ ଏକ ଡାଇରେକ୍ଟର ପଦବୀ ଖାଲି ଥିଲା।ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡ଼ା ଏବେ ସେହି ପଦବୀ ସମ୍ଭାଳିବେ।କୋଲକାତା ତାଙ୍କର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

Advertisements

Odisha News24 Bureauhttp://www.odishanews24.in
A WEB TV Channel Network in Western Odisha

Most Popular

ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ଅଚିହ୍ନl ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଧେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ

ରିପୋର୍ଟ: ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର //ବୈପାରୀଗୁଡା (୦୫/୦୭): ବୈପାରୀଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଲାର ପଞ୍ଚାୟତ ରାମପୁର ମାଳିଗୁଡାରେ ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି l

ଗୁଣୀ ଗରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଗ୍ରାମରୁ ବାହାର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସ ର ବସି ଭୁତ ହୋଇ ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳର ଗଜୁଲମାମୁଡ଼ି ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୋଟାଗୁଡା...

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ମାଓ ବିରୋଧୀ ପୋଷ୍ଟର

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ମାଓବାଦୀ ଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଲା ସ୍ବାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ଜାମସେଠ ଠାରେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରିପୋର୍ଟ: ନିରୋଜ କୁମାର ପାଣି //ପଦ୍ମପୁର (୦୩/୦୭): ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ପାଇକମାଲ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମ ସେଠ ହସପିଟାଲ ଠାରେ ଝାରବନ୍ଧ ଓ ଜାମ ସେଠ...

Recent Comments

%d bloggers like this: