୧୯ରେ ସ୍ବର୍ଗୀୟା ପାର୍ବତୀ ଗିରିଙ୍କ ୯୪ତମ ଜୟନ୍ତୀ ଉତ୍ସବ

ରିପୋର୍ଟ: ନିରୋଜ ପାଣି ||
ପାଇକମାଲ(୧୭/୧): ପ୍ରଖ୍ୟାତ ସ୍ଵାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜ ସେବିକା ସ୍ବାର୍ଗୀୟା ପାର୍ବତୀ ଗିରିଙ୍କ ୯୪ତମ ଜୟନ୍ତୀ ଉତ୍ସବ ପାଇକମାଲ ସ୍ଥିତ କସ୍ତୁରବା ଗାନ୍ଧୀ ମାତୃ ନିକେତନ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ଏହି ଉତ୍ସବରେ ବରେଣ୍ଯ ଅତିଥି ଭାବେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଅଧିକ୍ଷକ ପଦ୍କିନୀ ସାହୁ, ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ମଙ୍ଗଳ କମିଟି ସୁଜିତ ଦାଶ, ପଦ୍ମପୁର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପୁରୋହିତ, ପାଇକମାଲ ତହସିଲଦାର ଶୁଶାନ୍ତ କୁମାର ରଣା, ପାଇକମାଲ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବିଶ୍ଵଜିତ ମନବୋଧ, ପାଇକମାଲ ବିନ୍ଧ୍ୟବାସିନୀ ଜୁନିଅର କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ୟାମଲାଲ ପ୍ରଧାନ ଏବଂ ମୁଖ୍ଯବକ୍ତା ଭାବେ ବିଜେପୁର ମହା ବିଦ୍ୟାଳୟ ଅଧ୍ୟାପକ ଚିନ୍କୟ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଥିବା ବେଳେ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ସୁବ୍ରତ ବିର୍ତ୍ତିଆ (ସମାଜ ସେବକ ବରଗଡ ଙ୍କୁ ) ” ପାର୍ବତୀ ଗିରୀ ସେବା ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅଛି ବୋଲି କସ୍ତୁରବା ଗାନ୍ଧୀ ମାତୃ ନିକେତନ କାର୍ଯ୍ଯକାରୀ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Comments are closed.