ବୈପାରୀଗୁଡା ବ୍ଳକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

ରିପୋର୍ଟ: ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର //
ବୈପାରୀଗୁଡା(୦୧/୧୨): ବୈପାରୀଗୁଡା ବ୍ଳକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା ସ୍ଥାନୀୟ ହାଇସ୍କୁଲରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି |

ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ସୁଧୀର ଚନ୍ଦ୍ର ରଥଙ୍କ ତ୍ବତୋବଧାନରେ ଆୟୋଜିତ ଉକ୍ତ ମେଳାରେ ବ୍ଲକ ଅଧକ୍ଷା ସରୋଜିନୀ କାଣ୍ଡିକି ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ସମ୍ମାନିୟ ଅତିଥି ମଧ୍ୟରୁ ସରପଞ୍ଚ ଭାଗିରଥି ମୁରଜିଆ, ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ତିଲଚନ ଜେନା, ଜୟପୁର ହାଇସ୍କୁଲ ବିଜ୍ଞାନ ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରକାଶ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ଓ଼ମଂ ପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ର, ଏବିଇଓ କନକମଞ୍ଜୁରୀ ଭତରା ଓ ବୈପାରୀଗୁଡା ହାଇସ୍କୁଲ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ବୈପାରୀଗୁଡା ବ୍ଲକର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଭାଗନେଇଥିଲେ |

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାକଲପୋଡା ହାଇସ୍କୁଲର ନବମ ଶେଣୀର ଛାତ୍ର ବାସୁଦେବ କୁମ୍ଭାର ଓ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ସମୀର ଡାକୁଆ, ବ୍ରାହ୍ମଣଗୁଡା ହାଇସ୍କୁଲର ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ମୋନଜ ଚାଲାଣ, ଦଣ୍ଡାବାଡ଼ି ହାଇସ୍କୁଲର ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ବୈଦନାଥ ଶଗରିଆ, ଧଳପୁର ହାଇସ୍କୁଲର ଶୁଭଦର୍ଶନ ସାହୁ ଓ ବୈପାରୀଗୁଡା ହାଇସ୍କୁଲର ଅଙ୍କିତା ବିଶ୍ୱାଳ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବାରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ପୁରଷ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା | ଆଗାମୀ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳାରେ ଏମାନଙ୍କୁ ପଠାଯିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.