ମାଛକୁଣ୍ଡ ଜଳଭଣ୍ଡାରରେ ବୁଡ଼ି ଯୁବକ ନିଖୋଜ

ରିପୋର୍ଟ: କପିଳେନ୍ଦ୍ରଦେବ ସାମନ୍ତରାୟ
ଲମତାପୁଟ(୩୦/୧୦): ମାଛକୁଣ୍ଡ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ଯୁବକ ପାଣିରେ ବୁଡ଼ି ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ମାଛକୁଣ୍ଡ ଥାନା ଅଧୀନ ଆମ୍ବାପଡା ଗ୍ରାମରେ ।

ଘଟଣା କ୍ରମେ ଆମ୍ବାପଡା ଗ୍ରାମର ଚିତ୍ରସେନ ଖରା (୨୬) ସାପ୍ତାହିକ ହାଟ ଗୁନେଇପଡ଼ାକୁ ଯାଇ ସନ୍ଧ୍ୟା ଛଅ ଘଣ୍ଟା ସମୟରେ ଘରକୁ ତାଙ୍କ ମାମୁଁ କମଳ ଲୋଚନ ପାଙ୍ଗି ଓ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଫେରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଗ୍ରାମ ଆମ୍ବାପଡା ଯିବା ରାସ୍ତା ମଝିରେ କୋଲାବ ଜଳଭଣ୍ଡାର ନଦି ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି । ତାଙ୍କ ମାମୁଁ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ମାଛକୁଣ୍ଡ ପହଞ୍ଚି ଶୌଚ ହେବାପାଇଁ ନଦୀକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଥିଲେ । ଓ ନଦି ଆରପଟେ ଥିବା ଡଙ୍ଗାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ପାଣିରେ ପହଁରି ପହଁରି ଯାଉଥିଲେ ଓ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ କିଛି ଦେଖାଯାଉ ନଥିଲା l ତେଣୁ ଗ୍ରାମବାସି ମାନେ ସକାଳେ ଖୋଜା ଖୋଜି କରି ନ ପାଇବାରୁ ମାଛକୁଣ୍ଡ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପରେ ଖବର ପାଇ ଲମତାପୁଟ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଯାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଘଟଣା ସ୍ଥାନକୁ ମାଛକୁଣ୍ଡ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରି ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି |

Comments are closed.