ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଭଲିବଲ ଓ କବାଡି ଚମ୍ପିପିଅନସିପ ପାଇଁ ଖେଳାଳି ଚୟନ ଶିବିର ଉଦଘାଟନ

ରିପୋର୍ଟ: ଭଗବାନ ମହାନ୍ତି / ନିମାଇଁ ବଘାର
ମୁରିବାହାଲ(୨୪/୧୦): ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ ହଳଦୀ ଖେଳ ପଡିଆ ଠାରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା କ୍ରୀଡା ସଂସଦ ଏବଂ ଇଲେଭେନସ ବ୍ରଦର୍ସ ଫୁଟବଲ ଏସୋସେସନ ହଳଦୀ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳାଳି ଚୟନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି |

ଉଦ୍ଘାଟନୀ ଶିବିରକୁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଗୋଷ୍ଠୀ ଉନ୍ନୟନ ଅଧିକାରୀ ସୀପକ କୁମାର ପାତ୍ର, ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ସାଂସଦଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ଶ୍ରୀବତ୍ସ ବେହେରା, ହଳଦୀ ହାଇସ୍କୁଲ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଅନିରୁଦ୍ଧ ରତେଇ, ଜିଲା ପ୍ରତିନିଧି ପଦ୍ମ ଚରଣ ଦାସ, ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ସଭାପତି ଭଗବାନ ମହାନ୍ତି, ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ମାଲିଶିରା ପୁରୁଷତ୍ତମ ବାଗ, ଶିକ୍ଷକ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ, ସାମ୍ବାଦିକ ନିମାଇଁଚରଣ ବଘାର, ସମାଜସେବୀ ଗଙ୍ଗାଧର ହେର୍ଣ୍ଣା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଖେଳ ଶିକ୍ଷକ ଦେବାନନ୍ଦ ଦାସ ସଂଯୋଜନା କରିଥିଲେ | ଆଜି ଉଦ୍ଘାଟନୀ କବାଡି ମ୍ୟାଚରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ରାଜେନ୍ଦ୍ର କଲେଜ ଓ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ଜେବିଅରଶ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା | ଏଥିରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ରାଜେନ୍ଦ୍ର କଲେଜ ବିଜୟ ହୋଇଥିଲା | କବାଡି ଲୋଇସିଂହା ଓ ଲେବେଡା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇ ଲୋଇସିଂହା ବିଜୟ ହୋଇଥିଲା |

କବାଡି ଟିଟିଲାଗଡ ଓ ବଙ୍ଗମୁଣ୍ଡା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇ ଟିଟିଲାଗଡ ବିଜୟ ହୋଇଥିଲା | ଖେଳ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ଆଶୀର୍ବାଦ ସା, ଆଶୀଦେବ ସା, ସିକ୍ସର ଆଲୋକ ଦାସ, ବିକାଶ ଦାସ, ପାଣ୍ଡବ ବିଶି, ଖେଳ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ | ଆୟୋଜକ କମିଟି ଆଶୀର୍ବାଦ ସା, ପ୍ରତାପ ଭୁକ୍ତା, ସୁନୀଲ ହାତୀ, ହେମରାଜ ବାଗ, ଅଞ୍ଜନ ବେହେରା, ପ୍ରସାଦି କମ୍ପ, ଟୁନା ପାତ୍ର, ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ପଧାନ, ରୋଜି ପଧାନ, ଉମାକାନ୍ତ ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

Comments are closed.