ବୈପାରୀଗୁଡରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ

ରିପୋର୍ଟ: ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର
ବୈପାରିଗୁଡା(୧୮/୧୦): ବୈପାରୀଗୁଡାରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ୪୯ତମ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଗତ କାଲି ସ୍ଥାନୀୟ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖେଳ ପଡିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି | ସ୍ଥାନୀୟ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆୟୋଜିତ ଉକ୍ତ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସୁଧିର ଚନ୍ଦ୍ର ରଥ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ |

ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ସହ କ୍ରୀଡାର ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତା ନିହାତି ରହିବା କଥା, ଏଣୁ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି ବୋଲି ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାଷଣରେ ନିଜର ମତ ରଖିଥିଲେ | ବ୍ଲକର ୨୦ଗୋଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକଶହ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ କବାଡି, କ୍ରିକେଟ୍, ଖୋ ଖୋ, ଫୁଟବଲ୍, ଯୋଗ ଏବଂ ଦୌଡକୁଦର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଥିଲା ଏବଂ ବିଜେତା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଅତିଥିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା | ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ନିମନ୍ତେ ୫୦ ଜଣ କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ କୋରାପୁଟ ପଠାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଖେଳ ଶିକ୍ଷକ ସୁନିଲ କୁମାର ଦାସଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ ଖେଳ ଶିକ୍ଷକ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ |

Comments are closed.