ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ବାଇକ ସହ ଆସବାବ ପତ୍ର ପୋଡିଦେଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ -ମୁରିବାହାଲ ପୋଲିସ

ରିପୋର୍ଟ: ଭଗବାନ ମହାନ୍ତି
ମୁରିବାହାଲ (୦୮/୧୦): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ମୁରିବାହାଲ ଥାନା ମାଲିସିର ଗାଁରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗୋଟିଏ ବାଇକ, ଦୁଇଟି ଶଗଡ଼ ଗାଡି ଓ ଆସବାବ ପତ୍ର ପୋଡି ଦିଆଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କୁ ଲିଖିତ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିଲା | ମାଲିସିର ଗାଁର ଜିତେନ୍ଦ୍ରିୟ ବଗର୍ତ୍ତୀ (୨୯) ମୁରିବାହାଲ ଥାନାରେ ରବିବାର ସକାଳ ୯ଟା ସମୟରେ ଆସି ମୁରିବାହାଲ ଠାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ |

ବାଇକକୁ (ଓଡି ୦୩ଏଚ ୯୬୭୭) ଛାତ ଘର ଅଗଣାରେ ଥିବା ଦୁଇଟି ଶଗଡ଼ ଗାଡି ଓ ଆସବାବ ପତ୍ର ରାତି ୧୨ଟା ସମୟରେ କେହି ଜାଳିଦେଇଥିଲେ | ଜମିବାଡ଼ିକୁ ନେଇ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା ଥିବା ସୁକୁନାଭାଟା ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇ ତଥା ମାଲିସିର ହାଇସ୍କୁଲର ପିଅନ ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନୁ ବାଗ ଏହା କରିଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ସେ ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଥିଲେ | କେଶ ନ ୧୬୬/୧୯ରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ | ଓଆଇସି ରଞ୍ଜନ ବରିହା ତଦନ୍ତ ଚାଲୁରଖି ପ୍ରଥମେ ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନୁନ୍କୁ ଖୋଜଖବର ନେଇ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ତାର କ୍ଷତ ହୋଇ ସେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିବା ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ | ପରେ ତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଘନୀଭୂତ ହେବାରୁ ସେ ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନୁକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କଲାପରେ ସେ ସ୍ୱୀକାର କରି ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଥିବା କହିଥିଲେ | ତାପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଲା ପରେ ତିନି ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟା ସମୟରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲେ | ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନୁ ବାଗ(୩୬), ନୀଳକଣ୍ଠ ମାଝୀ(୨୭), ଅନିରୁଦ୍ଧ ଭୋଇ(୩୪) ଙ୍କୁ ଉପସ୍ଥିତ କରି ସମସ୍ତ ତଦନ୍ତ ବିବରଣୀ ଦେଇଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଓଆଇସି sri ରଞ୍ଜନ ବରିହା |

Comments are closed.