ବିଭାଗ ଓ ସଂଭାଗ ସ୍ତରୀୟ ଜ୍ଞାନ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା ଉଦଘାଟିତ

ରିପୋର୍ଟ: ଜଗବନ୍ଧୁ ସାହୁ
ପଦ୍ମପୁର(୦୭/୦୯): ସ୍ଥାନୀୟ ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ପଦ୍ମପୁରର କୁସୁନାପଲ୍ଲୀସ୍ଥିତ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ବିଭାଗ ଓ ସଂଭାଗ ସ୍ତରୀୟ ଜ୍ଞାନ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହି ଅବସରରେ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ବିଶ୍ୱାଳ (ପ୍ରାନ୍ତ ନିରୀକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷା ବିକାଶ ସମିତି, ଓଡିଶା) ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ପ୍ରଦୀପ ପ୍ରଜ୍ବଳନ କରି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ |

ପ୍ରଧାନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଶ୍ରୀ ଯୁବରାଜ ପଧାନ ସ୍ୱାଗତ ଭାଷଣ ତଥା ଅତିଥି ପରିଚୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ଶ୍ରୀ ଆଶିଷ କୁମାର ମିଶ୍ର ସମ୍ପାଦକ, ଶ୍ରୀ ଅରୁଣ କୁମାର ବାଗ(ଶିଶୁ ବଟିକା ସଂଯୋଜକ, ପଶ୍ଚିମ ସଂଭାଗ), ଶ୍ରୀମତୀ ନନ୍ଦିନୀ ମିଶ୍ର ସଦସ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଅତିଥି ବୃନ୍ଦ ମଂଚାସୀନ ଥିଲେ | ଶ୍ରୀ ଜୟ କିଶୋର ପଣ୍ଡା(ବରଗଡ଼ ବିଭାଗ, ନିରୀକ୍ଷକ) କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଜ୍ଞାପନ କରିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀମତୀ କଲ୍ୟାଣୀ ମିଶ୍ର ଗୁରୁମା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସଂଯୋଜନା କରିଥିଲେ | ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ଦ୍ୱାଦଶ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବରଗଡ଼ ବିଭାଗର ୫ଟି ଜିଲ୍ଲା ବରଗଡ଼, ସମ୍ବଲପୁର, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ଝାରସୁଗୁଡା ଓ ଦେବଗଡ଼ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୫ଟି ଶଙ୍କୁଳରୁ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗରେ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରଦର୍ଶନ, ବୈଦିକ ଗଣିତ ପ୍ରଶ୍ନ ମଞ୍ଚ , ପତ୍ରାବଚର ଓ ଗଣିତ ପ୍ରୟୋଗରେ ମୋଟ ୧୬୪ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ | ୧୬ଜଣ ପରିଚାଳକ, ପରିଚାଳିକା ଓ ୧୦ଜଣ ବିଚାରକ ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ | ଆସନ୍ତା ୦୮.୦୯.୨୦୧୯ ଦିନ ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମଟି ଉଦଯାପିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି |

Comments are closed.