ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଓ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ

ରିପୋର୍ଟ: ସତ୍ୟଜିତ ବାରିକ
ଯାଜପୁର(୦୪/୦୯): ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ପୁଲିସର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଓ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସ୍ତରରେ ବଡ଼ ଧରଣର ଅଦଳବଦଳ କରାଯାଇଛି । ମୋଟ ୪ଜଣ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଓ ୯ଜଣ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପାଣିକୋଇଲିସ୍ଥିତ ଜିଲା ପୁଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟରୁ ଏମ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ବରୀ ଥାନାକୁ ବଦଳୀ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ବରୀ ଥାନାଧିକାରୀ ଚକ୍ରପତି କୁଅଁରକୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁ ବଦଳି କରାଯାଇଛି |

ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟଳୟରେ ଥିବା ପ୍ରିୟବ୍ରତ ରାଉତଙ୍କୁ ଡିଏଚଆରପିସି ଓ ଚିତରଂଜନ ବରାଳଙ୍କୁ ଆଇୟୁସିଏଡବ୍ଳ୍ୟୁ ଯାଜପୁରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଯାଜପୁର ଥାନାର ଏସଆଇ ପରମାନନ୍ଦ ସେଠୀଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମବରଦା ଫାଣ୍ଡି, ମହମ୍ମଦ ଏନାମୁଲ ହକଙ୍କୁ ବରୀ ଥାନାରୁ ସୁକିନ୍ଦା ଥାନା, ଯାଜପୁର ରୋଡ ଥାନାର ସୁସୁଲ ନାୟକଙ୍କୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଫାଣ୍ଡି, କୁଆଖିଆ ଥାନାରୁ ଡି. କେ କାଣ୍ଡିଙ୍କୁ ଯାଜପୁର ଥାନା, ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଥାନାରୁ ନାରାୟଣ ପ୍ରସାଦ ବେହେରାଙ୍କୁ ବରୀ ଥାନା, ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନରୁ ରାଜକିଶୋର ଦାସଙ୍କୁ କୁଆଖିଆ ଥାନା, ବ୍ରହ୍ମବରଦା ଫାଣ୍ଡିର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ରଥଙ୍କୁ ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନା, ସୁକିନ୍ଦା ଥାନାରୁ ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କୁ ଯାଜପୁରରୋଡ ଥାନା, ଧର୍ମଶାଳା ଥାନାର ଜହର ଅବେଦିନଙ୍କୁ ସାଇବର ସେଲ, ଯାଜପୁରକୁ ବଦଳି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ୫ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ନୂତନ ଥାନା ଓ ଫାଣ୍ଡିରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଏସପି ଚରଣ ସିହ ମୀନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

Comments are closed.