ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବାଣ୍ଟନ

ରିପୋର୍ଟ: କପିଳେନ୍ଦ୍ର ଦେବ ସାମନ୍ତରାୟ
ଲମତାପୁଟ(୨୯/୦୮/୧୯): ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।ଏହି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରଗୃହ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୋଟ ୪୬୨ ଜଣ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ କରାଜଥିବାବେଳ ୭ଜଣ ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କୁ ଟ୍ରାଇ ସାଇକେଲ ଓ୧୭ ଜଣଙ୍କୁ ହୁଇଲ ଚେୟାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। କୋରାପୁଟ ସାଂସଦ ଶ୍ରୀ ସପ୍ତଗିରି ଉଳାକା ଓ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ରଘୁରାମ୍ ପାଡାଲ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଇ ଏହି ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଅବସର ରେ ଆବାସ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କଲେ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ ରେ୧୨ହଜାର ଟଙ୍କାର ରାଶି ମିଳିବ ବୋଲି ଉଭୟ ସାଂସଦ ଓ ବିଧାୟକ ପ୍ରତିସୁତି ଦେଇଥିଲେ। ଓ ପିସି କାରବାରରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥାଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ପାଇଁ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଉଭୟ କହିଛନ୍ତି। ଏହିକାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରାଜ୍ୟ ବିହନ ନିଗମର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ରୀ ଈଶ୍ଵର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ତୁଳସୀ କ୍ରୀସାନି ବ୍ଲକ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଲଷ୍ମୀ ହନ୍ତାଳ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଘାସିରାମ ଗଡ଼ିଆ ଓ ବିଡ଼ିଓ ସମ୍ୟସାର୍ଥକ ମିଶ୍ର ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଶେଷରେ ସାଂସଦ ଶ୍ରୀ ଉଲାକା ଡିଗ୍ରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଜୁନିଅର କଲେଜ ବୁଲି ଦେଖିବା ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ସିନ୍ଦପୁଟ ଘାଟ ବୁଲି ଦେଖିବା ସହ ଏ ବିଷୟରେ ଲୋକସଭାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବି ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

Comments are closed.