Related Contents

ମୁରିବାହାଲ ବାର ଆସୋସିଏସନ ତରଫରୁ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଧନା

ରିପୋର୍ଟ: ଭଗବାନ ମହାନ୍ତି / ନିମାଇଁ ବଘାର
ମୁରିବାହାଲ (୩୦/୦୮): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ମୁରିବାହାଲ ଓକିଲ ସଂଘର ସଭାପତି ବିଶ୍ୱନାରାୟଣ ବହିଦାରଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ନୂତନ କରି ତିଆରି ହୋଇଥିବା କୋଠାରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଆୟୁବ ଖାଁଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ବର୍ଧନା ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | ଶ୍ରୀ ଖାଁଙ୍କ ପ୍ରଚେଷ୍ଟାରେ ମୁରିବାହାଲରେ ଜେଏମଏଫସି କୋର୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତାଙ୍କର ଏହି କୋର୍ଟ ପାଇଁ କିମ୍ବା ମୁରିବାହାଲ ଅଂଚଳର ବିକାଶ ପାଇଁ ହେଉ ଶ୍ରୀ ଖାଁଙ୍କ ଅତୁଳନୀୟ ଅବଦାନ ଅଛି |

କଲେଜ ରେ ବାଣିଜ୍ୟ, ବିଜ୍ଞାନ ବିଭାଗ ଖୋଲିବା, କଲେଜର ସିଟ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବା, ମୁରିବାହାଲ ଫାଣ୍ଡିକୁ ଥାନାରେ ପରିଣତ କରିବା, ଦୁଗ୍ଧ ଶୀତଳୀକରଣ ଏପରି ଅନେକ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ତଥା ତାଙ୍କ ପ୍ରଚେଷ୍ଟାରେ ହୋଇପାରିଛି | ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ଓକିଲ ସଂଘ ତରଫରୁ ମାନପତ୍ର ଦେଇ ସମ୍ବର୍ଧନା କରିଥିଲେ | ଶ୍ରୀ ଖାଁ ଙ୍କୁ ଅନେକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା କିଛି ଲୋକ ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ ଅନେକ ଥର କାମ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ହେଲେ ତାକୁ ଖାତିର ନ କରି ମୁ ଓ ମୋର କର୍ମୀ ମାନେ ଅହରହ ଚେଷ୍ଟା କରି ଆସିଛୁ ଓ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରି କିଛି ଅଧୁରା କାମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | ଲୋକ ସଂଖ୍ୟା ହିସାବରେ ମୁରିବାହାଲ ରେ ହଳଦୀ, ଗୁଡିଘାଟ ଓ ବନବାହାଲ ରେ ସବରେଜିଷ୍ଟ୍ରୀ ଓ ୩ଟି ନୋଟାରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଲୋକେ ଅତି ସହଜରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପାରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ |

ମୁରିବାହାଲ କୁ ରେଭିନ୍ୟୁ ସବ୍ଡିଭିଜନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯିବ କାରଣ ଏହି ବ୍ଲକ ର ଜଣ ସଂଖ୍ୟା ୧ଲକ୍ଷ ୨୮ହଜାର ଅଛି , ମୁ ମୋ ତରଫରୁ ସଂଘକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାତ୍ରାରେ ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଉଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ | ଓକିଲ ସଂଘର ସମ୍ପାଦକ ଜୟଦୀପ ପୁରୋହିତ, ଶମ୍ଭୁ ପ୍ରସାଦ ଭୋଇ, କୁମାର ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଇ, ଜିତେନ୍ ହାତୀ, କୁଳମଣି ଲୁହାର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଲୁହାର, ହୃଷିକେଶ ଭୋଇ, ରଶ୍ମିତା ମହାନନ୍ଦ, ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ବିଜେଡିର ବ୍ଲକ ସଭାପତି ସିଦ୍ଧେଶ୍ୱର ଦାସ, ସନ୍ୟାସୀ ପୁଟେଲ, ଦୁର୍ଯ୍ୟୋଧନ ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସୁଦାମ ଚରଣ ବଘାର ସଂଯୋଜନା କରିବା ସହ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ |

Comments are closed.