ଜନତାଙ୍କ ଦୁଃଖରେ ଦୁଃଖୀ ବିଧାୟକ, ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତି

ରିପୋର୍ଟ: ଜ଼ିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି ଅମୁଲ୍ୟ ନିଶଙ୍କ
ରାୟଗଡା(୨୮/୦୮/୨୦୧୯): ରାମାନାଗୁଡା ବ୍ଳକ କୁଜେନ୍ଦ୍ରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ନାରାୟଣଗୁଡା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଦେଡବର୍ଷର ଝିଅ ଯମୁନାର ମୁହଁରେ ମାଂସ ପିଣ୍ଡୁଳା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଅସହ୍ୟ କଷ୍ଟ ହେଉଥିବା ଓ ପରିବାର ଦିନ ମଜୁରିଆ ହୋଇଥିବା ହେତୁ ଚିକିତ୍ସା କରିପାରୁ ନ ଥିବାରୁ ପ୍ରଶାସନ ଓ ଜନତାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲୁ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ କରବା ନିମନ୍ତେ | ଏହି ପରିପେକ୍ଷୀରେ କିଛି ସାମ୍ବାଦିକ ଓ ସ୍ବେଛାସେବୀ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ବିଧାୟକ ଗୁଣୁପୁର ଶ୍ରୀ ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ | ପରେ ନିର୍ବାଚିତ ଗୁଣୁପୁର ବିଧାୟକ ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗ, କୁଜେନ୍ଦ୍ରୀ ସରପଞ୍ଚ ନାରାୟଣ ଗୁଡା ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇ ପରିବାରଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଅତି ଶିଘ୍ର ଯମୁନାକୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ସହ ଆଲୋଚନା କରି ତାର ଅପେରସନ୍ କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି ବିଧାୟକ | ପୁଣି ସମସ୍ତ ଜନସାଧାରଣ ତଥା ମିଡ଼ିଆ ବନ୍ଧୁ ମାନଂକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଏହିପରି ଘଟଣା ମାନ ଲୋକ ଲୋଚନକୁ ଆଣିଥିବାରୁ ସେମାନେ ହିଁ ପ୍ରକୃତରେ ସମାଜର ମାର୍ଗ ଦର୍ଶକ ବୋଲି ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ |

Comments are closed.