Advertisements
Tuesday, July 7, 2020
Home Death Case ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ରିପୋର୍ଟ: କପିଳେନ୍ଦ୍ରଦେବ ସାମନ୍ତରାୟ
ଲମତପୁଟ(୨୬/୦୮/୧୯): ଲମତାପୁଟ ବିଜେପି ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରେ ସ୍ୱିର୍ଗୀୟ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀଙ୍କୁ ଗଭୀର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦିଆଯାଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ସଭା ଆୟଜନ କରାଯାଇଥିଲା ଓ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା କି ଅରୁଣ ଜେଟଲୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ଭାରତ ଏକ ଦକ୍ଷ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ହରାଇବାସହ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ରାଜନୀତଜ୍ଞ ଙ୍କୁ ହରାଇଲା ।

ଦଳର ଅପୂରଣୀୟ କ୍ଷତି ଘଟିଲା ବୋଲି ଆଲଚୋନା କରାଯାଇଥିଲା । ଶେଷରେ ଶ୍ରୀ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀଙ୍କ ଫୋଟ ଚିତ୍ରରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଈଶ୍ୱର ଚନ୍ଦ୍ର ଦାର୍ଲି, ସିନ୍ଧୁ ଗୋଲାରି, ତପନ କୁମାର ଖିଲ, ଦୟାନିଧି ଗୋଳରୀ ଆଦିତ୍ୟ ସାହୁ, ଜୟରାମ ଦାର୍ଲି ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କର୍ମୀ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

Advertisements
Odisha News24 Bureauhttp://www.odishanews24.in
A WEB TV Channel Network in Western Odisha

Most Popular

ବିପଦ ସଂକୁଳରେ ବନ୍ଧୁଗାଁ ଲୋଷ୍ମୀପୁର ସଂଯୋଗ ରାସ୍ତା

ରିପୋର୍ଟ: ମିନା ବେହେରା //ବନ୍ଧୁଗାଁ (ତା ୭:୭:୨୦): କୋରାପୁଟ ଜିଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋରାପୁଟ ଠାରୁ କୁମ୍ଭାରୀପୁଟ, ନିଳାବାଡି,ବନ୍ଧୁଗାଁ ଦେଇ ନାରାୟଣ ପାଟଣା ବ୍ଲକ ସହ ଲୋଷ୍ମୀପୁର ସଂଯୋଗ ମୁଖ୍ୟ...

ଓଡିଶା ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ତରଫରୁ ଆଇ.ଏ.ଏସ.ହେମକାନ୍ତ ସାଏଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରିପୋର୍ଟ: ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି ରବିଶଙ୍କର ମହାପାତ୍ର //କୋରାପୁଟ( ୬/୭): ଓଡିଶା ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ,କୋରାପୁଟ ଶାଖାର ସଭ୍ୟ ମାନେ ଜୟପୁର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଭାବେ ସଦ୍ୟ ଯୋଗଦାନ କରିଥିବା ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶାସନିକ...

ସର୍ପାଘାତରେ ଅବିବାହିତ ଯୁବତୀର ମୃତ୍ୟୁ

ରିପୋର୍ଟ: ନିରୋଜ କୁମାର ପାଣି //ପଦ୍ମପୁର (ତା ୭ ୵ ୭): ପାଇକମାଲ ବ୍ଲକ କୁଧରେନପାଲି ଗ୍ରାମରେ ଏକ ହୃଦୟବିଦାରକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି ।

Recent Comments

%d bloggers like this: