ରାୟଗଡ଼ର ସାଂସ୍କୃତିକ ଆଖଡାର ଏକ ମାଗଣା ଅଭିନୟ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ

ରିପୋର୍ଟ: ଗୋପୀନାଥ ଗୌଡ଼
ରାୟଗଡ଼।(୨୨/୦୮): ରାୟଗଡ଼ର ସାଂସ୍କୃତିକ ଆଖଡା ବା ରାୟଗଡ଼ କଲ୍ଚୁରାଲ୍ କ୍ଲଵ୍ ତରଫରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିକଟସ୍ଥ କମ୍ୟୁନିଟି ହଲ୍ ରେ ଏକ ମାଗଣା ଅଭିନୟ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଦିର୍ଘ ତିନି ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାପି ଉକ୍ତ କର୍ମଶାଳାରେ କର୍ମଶାଳା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନାଟ୍ୟଶ୍ରୀ ଡ. ନରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ମିଶ୍ର ଅଭିନୟ କେମିତି କରାଯାଏ, ତାଉପରେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ବୁଝାଇଥିଲେ ।

ରାୟଗଡ଼ ସହରର ପ୍ରାୟ ୩୦, ୪୦ ଜଣ କଳାକାର ଏଥିରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଅଲିଉଡ ଓ ଟିଭି କଳାକାର ଶ୍ରୀ ଟୁନା ଟନ୍ ଟନ୍ ଏବଂ ବରିଷ୍ଟ କଳାକାର-ତଥା- ଆଇନଜୀବୀ ଶ୍ରୀ ବ୍ରଜସୂନ୍ଦର ନାୟକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି କଳାକାର ମାନଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ଦୁଇ ଗୁଣ କରିଦେଇଥିଲା । ରାୟଗଡ଼ ସହରର ସମସ୍ତ ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଯଥା- ମାଁ ମଝିଘରିଆଣୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଚ୍ୟାନେଲ, ଓ କେ.ସି.ଆର୍. ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ସହିତ ମିଳିତଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମଟିକୁ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆଉରି ଏମିତି ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ସହିତ ରାୟଗଡା ର ସମସ୍ତ କଳାକାର ମିଶି ଏକ ୩ଘଣ୍ଟିଆ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତିଆରି କରିବା ଦିଗରେ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ବୋଲି ରାୟଗଡ଼ କଲ୍ଚୁରାଲ୍ କ୍ଲଵ୍ ତରଫରୁ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀ ଟୁନା ଟନ୍ ଟନ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ରାୟଗଡ଼ କଲ୍ଚୁରାଲ୍ କ୍ଲଵ୍ ର ଏମିତି ପଦକ୍ଷେପକୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଭୂରି ଭୂରି ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ।

Comments are closed.