କଳାହାଣ୍ଡି ସାଂସଦ ବସନ୍ତପଣ୍ଡାଙ୍କ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ

ରିପୋର୍ଟ: ହିରୋଜ କୁମାର ସାହୁ
କଳାହାଣ୍ଡି (୧୭/୦୮/୨୦୧୯): ଗତ ତିନି ଦିନ ଧରି ବର୍ଷାରେ କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକରେ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଛି | ବହୁ ସ୍ଥାନରେ ରାସ୍ତା ଧୋଇ ହୋଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ କେଉଁଠି ଚାଷ ଜମି ବାଲିଚର ହୋଇଛି , ଅନେକ ଘର ଧାରାସାଇ ହୋଇଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ବର୍ଷା କମି ଯାଇଥିବା ବେଳେ କଚା ଘର ପୁଣି ଭୁଶୁଡି ଥିବା ଦେଖା ଦେଇଛି । ଆଜି କଳାହାଣ୍ଡି ସାଂସଦ ତଥା ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡା କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଞ୍ଚାୟତ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।ପରେ କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକ ଗ୍ରୁହ ଠାରେ ଏକ ବୈଠକରେ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଅଧକ୍ଷ୍ୟା ଅମ୍ରିତା ସାହୁ,ସାଂସଦ ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡା,ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଅଧକ୍ଷ୍ୟା ନମିତାରାଣୀ ସାହୁ,ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟା ପୁଷ୍ପ କାନ୍ତୀ କୁମାର,ପ୍ରଭାତୀ ଭୋଇ,କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ବିଡିଓ ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ମିର୍ଧା ଓ କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ତହସିଲଦାର ସର୍ବେଶ୍ବର ଜାଲ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡା ଵନ୍ୟା ବିପନ୍ନ ପରିବାର କୁ ତୁରନ୍ତ ସହାୟତା ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ପ୍ରଶାସନଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।ସାଂସଦ ଙ୍କ ସହ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଚିତ୍ର ସାହୁ,ବଲ୍ଲଭ ସାହୁ,ଶରତ ସାହୁ,ନବୀନ କିଶୋର ସାହୁ,ଦୟା ସାହୁ,ପଦ୍ମାବତୀ ତ୍ରିପାଠୀ,ଅବନୀ ସାହୁ,ଟିକେଧର ରଣା ,ଗଣେଷ କୁମାର ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Comments are closed.