ବିଏସଏଫ୍ ଜବାନ ସହିଦ ଗାଁ ମଶାଣିରେ ଶେଷକୃତ୍ଯ ସମ୍ପନ୍ନ

ରିପୋର୍ଟ: ବିଭୁତି ଲହରିଆ
ବାଲିଗୁଡା(୦୮/୦୮): ସୀମାରେ ବି ଏସ୍ ଏଫ୍ ଯବାନ ସହିଦ । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାରେ ଡ୍ୟୁଟି ବେଳେସୀମା ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ୧୪୬ବାଟାଲିୟନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଯବାନ ଦିନେଶ କୁମାର ପାତ୍ର ଗତ ୬ତାରିଖ ଦିନ ଗୁଳି ମାଡ଼ରେସହିଦ ହୋଇଥିଲେ |

ଆଜି ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଦିନେଶଙ୍କ ମରଶରୀର ନିଜ ଗାଁ ବାଲିଗୁଡା ନୂଆସାହିରେ ପହଞ୍ଚିବାପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୁଳପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ସହିଦଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବାଲିଗୁଡା ବିଧାୟକ ଚକ୍ରମଣି କହଁର, ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ, ଏସ୍ ଡି ପି ଓ ଏନ୍ଏସି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ମମତା ବେହେରା ସମେତ ବହୁ ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହିତ ସହିଦଙ୍କୁ ତୋପ ସଲାମି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଗତ ୨୦୦୭ମସିହାରେ ଦିନେଶ ବି ଏସ୍ ଏଫ୍ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଦିନେଶ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଘରେ ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀ ସମେତ ଏକ ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟା ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଗାଁ ମଶାଣିରେ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ବେଳେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସହିଦ ଅମର ରହେ ଧ୍ୱନିରେ ଫାଟି ପଡିଥିଲା । ପିତା ବିଜୟ କୁମାର ପାତ୍ର ଓ ମାତା ରେଖା ବିଷୋୟୀଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଦୀନେଶ ଅଟନ୍ତି ।

Comments are closed.