Related Contents

ଥାନା ଏସ ଆଇଙ୍କୁ ହାତ ଲଗାଇବାରୁ ୧ ଗିରଫ

ରିପୋର୍ଟ: ଧ୍ରୁବରାଜ ମିଶ୍ର
ବିନିକା(୧୬/୦୭): ବିନିକା ଥାନାରେ ଦେଣ୍ଡୁପଦର ଗ୍ରାମରେ ଏକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାନା ଏସ ଆଇ ଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ଉଚ୍ଚ ଵାଚ ହୋଇ ଶେଷରେ ହାତ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ |

ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ଏକ ମକଦ୍ଦମା ୠଜୁକରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ବିନିକା କୋର୍ଟକୁ ପଠାଇଛି | ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଦେଣ୍ଡୁପଦର ଗାଁ ରାସ୍ତାରେ ବର୍ଷ ପାଣି ଅବରୋଧକୁ ନେଇ ଏକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥିଲା | ସେ ନେଇ ତହସିଲଦାର ଏବଂ ଥାନାଧିକାରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ପରେ ଗତକାଲି ବିନିକା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଶିବିରରେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ଉଭୟ ପକ୍ଷ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଥାନାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏସପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ |

ଗ୍ରାମର ଉଭୟ ପକ୍ଷ ଥାନାକୁ ଆସି ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ପାଣୁ କର୍ଣ ଥାନା ଏସଆଇ କଵିମନ୍ୟୁ ସେଠୀଙ୍କ ସହ ଉଚ୍ଚବାଚ ହୋଇଥିଲା | ଶେଷରେ ପାଣୁ କର୍ଣ ରାଗିଯାଇ ଥାନା ଏସଆଇ ଶ୍ରୀ ସେଠୀଙ୍କୁ ହାତ ଲଗାଇ (ପିଟି) ଦେଇଥିଲେ | ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଏସଆଇ କଵିମନ୍ୟୁ ସେଠି ଅଭିଯୋଗ କରିବାରୁ ପୋଷ ଏକ ମୋକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରିବା ସହ ପାଣୁ କର୍ଣ୍ଣକୁ ଗିରଫ କରି ଆଜି ବିନିକା କୋର୍ଟକୁ ପଠାଇଛି | ଅପର ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ନ ଥିବା ଜଣା ପଡିଛି |

Comments are closed.