ଲମତାପୁଟ ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜରେ ବନମହୋତ୍ସବ

ରିପୋର୍ଟ: କପିଳେନ୍ଦ୍ରଦେବ ସାମନ୍ତରାୟ
ଲମତାପୁଟ (୦୯/୦୭): ଲମତାପୁଟ ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜ ପରିସରରେ ବନମହୋତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଇଛି । କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରବିଣ କୁମାର ବିଷୋୟୀ ସମସ୍ତ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଚାରା ରୋପଣ କରିଥିଲେ ।

ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ୧୨୮ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସଂପର୍କରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଓ ଅଧ୍ୟାପକ ବୃକ୍ଷର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝାଇବା ସହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଜଣେ ଗୋଟାଏ ଚାରା ରୋପଣ କରିବା ସହ ତା’ର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ପରିବେଶକୁ ସ୍ଵଛ ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜେ ଆଗ୍ରହ କରି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଚାରା ରୋପଣ କରିବା ସହ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ଏ ଦିଗରେ ପ୍ରେରଣା ଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ କଲେଜ ପରିସରରେ ଲାଗିଥିବା ଚାରା ଗୁଡିକ ର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଜ ହାତରେ ସୁରକ୍ଷା ବାଡ଼ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଅସିତ୍ କୁମାର ଗିରି,ମଧୁ ଖିଲ,ଅନାମ ଖିଲ,ସୁବି ଅଞ୍ଜନା ସୁନା,ଦିପକ୍ କୁମାର ଟାକ୍ରି, ଲିପ୍ସା ପାଲଟା,ଦିପ୍ତିଶିଖା ମହାନ୍ତି ଓ ପ୍ରଶାନ୍ତ ତ୍ରିପାଠୀ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Comments are closed.