Related Contents

ମୋଟର ସାଇକେଲ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବାଇକ ଚାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ରିପୋର୍ଟ: ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି ଅମୁଲ୍ୟ ନିସଙ୍କ
ରାୟଗଡା(୦୨/୦୭): ଆଜି ସକାଳ ୧୦.୪୫ ସମୟରେ ରାୟଗଡା ସହରର ଗଂଗା ଗ୍ୟାରେଜ ନିକଟରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଏଥିରେ ମୋଟର ସାଇକେଲ ନ ଓଡି ୧୮ଏଫ ୮୯୧୩ର ଚାଳକ ରୋଜି କୋଂଦାଗରୀ ବୟସ ୨୮, ପିତା କ୍ରିଷ୍ଣା କୋଂଦାଗରୀ ଗ୍ରାମ ବିଏନ୍ତାପୁର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି |

ବିବରଣୀରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଜେକେପୁର ସାଇଡରୁ ରାୟଗଡା ସହର ଅଭିମୁଖେ ଏକ ପିକଅପ ନ ଓଡି ୧୮ଏ୪୯୧୭ଆସୁଥିଲା | ଏହା ପଛରେ ଓଡି ୧୮ ଏଫ ୮୯୧୩ଏକ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଆସିଥିଲା | ହଠାତ ପିକଅପ ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ କବାଟ ଖୋଲିବାରୁ ପଛରେ ଆସୁଥିବା ମୋଟର ସାଇକେଲ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା | ଯଦ୍ୱାରା ମୋଟର ଚାଳକ ରୋଜି ରୋଡ ମଝିରେ ପୋଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ଓ ଠିକ ଏହି ସମୟରେ ପଛ ପଟୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ ଏ ପି ୩୫ୟୁ ୭୬୬୯ରାଜିର ମୁଣ୍ଡ ଉପର ଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲା | ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ରୋଜି ବାଇକ ଚାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା | ଖବର ପାଇ ଏସ ପି ଶ୍ରବଣ ବିବେକ ଏମ ଓ ପୋଲିସ ଇନ୍ସ୍ପେକଟର ନିହାର ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ ଓ ଏସ ଆଇ ଧିରେନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶବ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ନିମନ୍ତେ ପଠାଇଥିଲେ ଓ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟ୍ରକ ମାଲିକକୁ ଡକାଯାଇଛି ସେ ଆସିଲା ପରେ ଆସନ୍ତା କାଲି ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ କରାଯିବ | ଶବଟିକୁ ବର୍ତମାନ ଜ଼ିଲ୍ଲା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରର ଶବ ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଛି | ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜଣାଇଛନ୍ତି |

Comments are closed.