Related Contents

ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ ଉଦ୍ଧାର

ରିପୋର୍ଟ: ଯୁବରାଜ ଅଗ୍ରୱାଲ
ଧର୍ମଗଡ଼(୧୩/୦୬): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଧର୍ମଗଡ ଏଲ. ନିସି ମିଶନ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଥିବା ଏକ ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । କୁଟୁରୁ ଗ୍ରାମର ଯୋନ ନଗର ସ୍ଥିତ ଏଲ ନିସି ମିସନ ସ୍କୁଲରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ରୋଷଣ ମୋହନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଇଂରାଜୀ ଶିକ୍ଷକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିଲେ |

ସେ ଶୋଇଥିବା ଉପର ମହଲା ଘରଭିତର ପଟୁ କବାଟ କିଲି ଦେଇ ସିଲିଂଗ ପଙ୍ଖା ବନ୍ଧା ଯାଉଥିବା ରଡ଼ରେ କପଡ଼ା ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି | ଏନେଇ ଧର୍ମଗଡ ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ବନ୍ଦ କୋଠରୀ ଭିତରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ ଜବତ କରିବା ସହ ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ଧର୍ମଗଡ ଉପଖଣ୍ଡ ଡାକ୍ତର ଖାନାକୁ ପଠାଇଛି | ହେଲେ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ କାଢ଼ିଲା ବେଳେ ପରିବାର ତରଫରୁ କେହି ଉପସ୍ଥିତ ନ ଥିଲେ । ପାରିପାର୍ଶ୍ବିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ଏହା ଏକ ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ ବ୍ୟବଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ପରେ ହିଁ ଏହାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜଣା ପଡିବ | ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରିନସିପାଲକୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ କିଛ ଦିନ ହେଲା କୌଣସି ମାନସିକ ଚାପରେ ରହିଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏହା ପାରିବାରିକ ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇ ପାରେ କିମ୍ବା ସ୍କୁଲର ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇ ଥାଇ ପାରେ, ବର୍ତମାନ ତଦନ୍ତ ପରେ ଏହାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜଣା ପଡିବ | ଏନେଇ ଧର୍ମଗଡ ଥାନାରେ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଲାଇଛି ପୋଲିସ |

Comments are closed.