Related Contents

ଶୌଚ ଯିବା ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଦୁଇ ଜଣ ଅଟକ

ରିପୋର୍ଟ: ଭଗବାନ ମହାନ୍ତି/ନିମାଇଁ ଚରଣ ବଘାର
ମୁରିବାହାଲ (୧୨/୦୬): ମୁରିବାହାଲ ଥାନା ଈଛାପଡା ପଂଚାୟତ କତରାଲଗା ଗ୍ରାମର ଶିବାନୀ ରାଉତ (ଛଦ୍ମ ନାମ) ବୟସ ୨୩, ପିତା ଉଜ୍ବଳ ରାଉତ (ଛଦ୍ମ ନାମ) ମୁରିବାହାଲ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅପରାହ୍ନ ୦୨.୩୦ଟା ସମୟରେ ଗାଁ ପାଖରେ ଡୁଙ୍ଗରି ପଛ ପଟେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି |

ସେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପାଖ ଡୁଙ୍ଗୁରିକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଦେଖି ଆକାଶ ରାଉତ ଏବଂ ଲକ୍ଷଣ ରାଉତ ବୋଲି ଦୁଇ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରି ମାରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଦୁଇଜଣ ଖଲଖଳି ଗ୍ରାମର ବେଲପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୋଲି ଏତେଲାରେ ଲେଖିଛନ୍ତି | ଆକାଶ ରାଉତ ତାକୁ ଜୋର କରି ଟେକି ନେଇ ଧର୍ଷଣ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି | ଏହି ବିଷୟରେ କାହାରିକୁ କହିଲେ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ସେ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ଘରକୁ ଆସି ଏହି ବିଷୟରେ ଘରେ ଜଣାଇଥିଲେ | ମୁରିବାହାଲ ଥାନାକୁ ଆସି ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ଉପଯୁକ୍ତ ତଦନ୍ତ କରି ଦୋଷୀକୁ ଦଣ୍ଡମିଳୁ ବୋଲି ସେ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି | ସୂଚାନୁସାରେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ଓ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପାଇଁ ପଠେଇଛନ୍ତି |

Comments are closed.