Related Contents

ଚନ୍ଦ୍ରପୁରରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଓ ସମ୍ବର୍ଧନା

ରିପୋର୍ଟ: କୈଳାସ ମାଳବିଶୋୟୀ
ଚନ୍ଦ୍ରପୁର(୧୦/୦୬): ଅନୁସୁଚିତ ଜାତି ଓ ଜନଜାତି କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ନ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ସାରାକା ଏବଂ ଗୁଣୁପୁର ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ରଘୁନାଥ ଗମାଗଂ ରବିବାର ଦିନ ଚ଼ଦ୍ରଂପୁର ବ୍ଲକ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି |

ଚ଼ଦ୍ରଂପୁର ଟୁରିଗୁଡା,ପିସ୍କାପଗାଂ ଗମନ କରି ସାରିବା ପରେ ଡ଼ାଗଂସୋରଡା ପଚ଼ାଂୟତଠାରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଜେଡି କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଡିଜେ,ବାଜା,ବାଣ,ଶଙ୍ଖ ଓ ହୁଳହୁଳି ପକାଇ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ | ତା ପରେ ହନମନ୍ତପୁର, ଜାରପା ପରିକ୍ରମା କରି ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଗସ୍ଥ କରିଥିଲେ | ଚ଼ଦ୍ରଂପୁରର ଶ୍ରୀବୀରଝାଲୀଆ ଗୁଡି ମଦିଂର ବୀରଝାଲୀୟାକୁଂ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରି ଚ଼ଦ୍ରଂପୁର ସହରର ଗଜରାଜସାହି, ବ୍ଲକ କଲୋନି, ନୂଆସାହି, ଓ ଇଦିଂରା ଆବାସର ବହୁ ବିଜେଡି କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲେ |

ଏଥିରେ ରାଜ୍ୟ ଯୋଜନା ବୋର୍ଡ ସଦସ୍ୟ ଶ୍ରୀ ସୁଧିର ଦାଶ, ଓଡିଶା ଖଦି ନିଗମ ସଦସ୍ୟ ପ୍ରୁଥିରାଜେ ସାହୁ, ଚ଼ଦ୍ରଂପୁର ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସଜିଂତା ପ୍ରଟିଙ୍ଗା, ବରିଷ୍ଟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଜ୍ୟାେତିସାହୁ, ବିଜେଡି ବ୍ଲକ ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ସାହୁକାର, ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ | ଶ୍ରୀ ପ୍ରମୋଦ ସାହୁକାର ବ୍ଲକ ସଭାପତିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବହୁ ପରିମାଣର ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

Comments are closed.