ରାୟଗଡ଼ ଜ଼ିଲ୍ଲା କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଅଫିସ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଶିକ୍ଷକ ତଥା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ମାନେ ଫନି ବାତ୍ୟା ଵିପନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ

ରାୟଗଡା ଜ଼ିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି (ଅମୁଲ୍ୟ ନିଶଙ୍କ): ଗତ ୩ ତାରିଖରେ ହୋଇଥିବା ଫନି ତ ପ୍ରଭାବ ରେ ବାତ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନିମନ୍ତେ ରାୟଗଡା ଜ଼ିଲ୍ଲାର ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ସାଙ୍ଗକୁ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲର ଟିଚିଙ୍ଗ ଓ ନନ ଟିଚିଙ୍ଗ କର୍ମଚାରୀ ମିଲତ ଭାବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ୩,୧୬,୫୦୦ ଟଙ୍କାର ଏକ ଚେକ ରାୟଗଡା ଜ଼ିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ବେହେରାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି |

ଏହି ସମୟରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜ଼ିଲ୍ଲାପାଳ ସୁଧାକର ଶବର ଜ଼ିଲ୍ଲା ମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରୀ ନନ୍ଦଲାଲ ବିଶ୍ୱାଳ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ଜ଼ିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ପରିଦର୍ଶକ ଶ୍ରୀ ଶ୍ୟାମଘନ ଭୂୟାଁ ଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ଉଦ୍ୟମ କ୍ରମେ ଜ଼ିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲର କର୍ମଚାରୀ ବ୍ଲକର ମଙ୍ଗଳ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଅଧିକାରୀ ମାନେ ବାତ୍ୟା ପୀଡିତାଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ୩,୧୬,୫୦୦ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦାନ କରିଥିଲେ | ଏହି ଅବଶରରେ ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନ ବେଳେ ମଣ୍ଡଳ ଶିକ୍ଷାଧିଶ କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ମହଲ ଜ଼ିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ପରିଦର୍ଶକ ଶ୍ୟାମଘନ ଭୂୟାଁ ଜ଼ିଲ୍ଲା କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ସଭାପତି ସଂଜୟ କୂମତ ବେହରା ସମ୍ପାଦକ ସୁନୀଲ କୁମାର ଗୌଡ଼ ବରିଷ୍ଠ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ବେଣୁଧର ଚୌଧୁରୀ ସୁଶାନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ | ଏହି ଦୁଃଖଦ ସମୟରେ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ମାନେ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଡ଼ାଇଥିବାରୁ ଜ଼ିଲ୍ଲାପାଳ ସମସ୍ତ ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ସହିତ ବହୁ ପ୍ରସଂଶା କରିଥିଲେ |

Comments are closed.