ଉଇଙ୍ଗ୍ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଉଦଯାପିତ

ଲମତାପୁଟ (କପିଳେନ୍ଦ୍ରଦେବ ସାମନ୍ତରାୟ): ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟିକରପଡା ପଞ୍ଚାୟତର ଦେବତାହଞ୍ଜର ଠାରେ ୧୭ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଉଇଙ୍ଗ୍ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଉଦଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଏଥିରେ ଷୋହଳଟି ଦଳ ଭାଗ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ କୁଡୁବି ଓ ଘରୋଇ ଦଳ ଦେବତାହଞ୍ଜର ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅତିଥି ଦଳ କୁଡୁବିକୁ ଘରୋଇ ଦଳ ଦେବତାହଞ୍ଜର ୪ ଉଇକେଟରେ ହରାଇ ଚାମ୍ପିଅନ ଆଖ୍ୟା ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ |ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଓଏସ୍ଏପି ତୃତୀୟ ବାଟାଲିୟନର ପୁର୍ବତନ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀ ଜଗଦୀଶ ପୁଜାରୀ ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଲବ ଖେମୁଣ୍ଡୁ ସମ୍ପାଦକ ମାଧବ ହଂତାଳ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇ ବିଜେତା ଦଳକୁ ଟ୍ରଫି ସହ ୯୦୦୦ ଟଙ୍କା ଓ ଉପବିଜେତା ଦଳକୁ ୭୦୦୦ ଟଙ୍କା ସହ ମାନପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିବିଏସ୍ଆର୍ ମାଝୀ, ନରସିଂହ ଗଲରି,ରଘୁ ମାଝୀ, ଓ କୋମଳଲଚନ ଗଲରି ଓ ରବିଚାନ୍ ଗୁଡିଆଆ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।

Comments are closed.