Related Contents

ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ୧ ଉତ୍କଳ ଦିବସକୁ କଲା ଦିବସ ଭାବରେ ମାନିବ କୋଶଳ ରାଜ୍ୟ ସମନ୍ୱୟ ସମିତି

ବିନିକା(ଧ୍ରୁବରାଜ ମିଶ୍ର): ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ୧ ତାରିଖରେ ହେଉଥିବା ଉତ୍କଳ ଦିବସକୁ କଲା ଦିବସ ଭାବରେ ସେହି ଦିନକୁ ପାଳନ କରିବ କୋଶଳ ରାଜ୍ୟ ସମନ୍ୱୟ ସମିତି |

ଆଜି ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ କୌଶଳ ୟୁଥ କୋ ଅଡିନେସନ କମିଟି ତରଫରୁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହି ଅବସରରେ ବିନିକା ଯୋଗେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ୧୨ଟି ଜିଲ୍ଲାର ବ୍ଲକ ପ୍ରତିନିଧି ଯୋଗଦେଇଥିଲେ | ଏହା ସମେତ ଆଗାମୀ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ମା ମାଟି ପ୍ରତି କରାଯାଉଥିବା ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଓ ବିଭିର୍ନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୈମାତୁକ ଭାବ ଯୋଗୁ ଉପକୂଳିଆ ପ୍ରୀତିକୁ ବିରୋଧ କରି ବିଜେପୁର ନିର୍ବାଚନରେ ବିଧାୟକ ପ୍ରାଥୀ କୋଶଳ ରାଜ୍ୟ ସମନ୍ୱୟ ସମିତି ତରଫରୁ ଦିଆଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗୃହୀତ ହୋଇଛି | ଉକ୍ତ ବୈଠକରେ କୋଶଳ ୟୁଥ କୋ ଅଡିନେସନ କମିଟି ର ମୁଖ୍ୟପାତ୍ର ଅଜିତ କୁମାର ପତି, ବିନିକା ବ୍ଲକ ସଭାପତି ଆଶିଷ ବାରିକ, ବିନିକା ବ୍ଲକ ସମ୍ପାଦକ ଆଲୋକ ବାଗ, କେୱାଇସିସି ସଂଯୋଜକ ନିତିନ ପ୍ରଧାନ, ସୋନପୁର ସଂଯୋଜକ ଝାକର ପ୍ରଧାନ, ଭେଡେନ ବ୍ଲକ ସଭାପତି ଅଭିନାଶ ବିଶି, ଭେଡେନ ବ୍ଲକ ଆବାହକ ଜୟରାମ ଶତପଥୀ, ବ୍ୟାମୋକେଶ ପଣ୍ଡା, ସୋହେଲା ବ୍ଲକ ସଭାପତି ସୁଶାନ୍ତ କୋଶଳ, ଭଟିଲି ବ୍ଲକ ସଭାପତି ନରେଶ ପ୍ରଧାନ, ହୀରା ମହାକୁରଙ୍କ ସମେତ ବିଭିର୍ନ୍ନ ବ୍ଲକ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଯୋଗଦେଇଥିଲେ |

Comments are closed.