Related Contents

୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନକୁ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳାରେ କରିବା ନିମନ୍ତେ ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସରେ ବ୍ୟାପକ ଅଦଳବଦଳ

ରାୟଗଡ଼ ଜ଼ିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି (ଅମୁଲ୍ୟ ନିଶଙ୍କ): ଆସନ୍ତା ୨୦୧୯ରେ ହେବାକୁଥିବା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନକୁ ଅବାଧ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ର ସହିତ କରିବା ନିମନ୍ତେ ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ଜ଼ିଲ୍ଲାରେ ବ୍ୟାପକ ଅଦଳବଦଳ କରାଯାଇଛି |

ଗତ ମାସରେ ରାୟଗଡ଼ର ନୂତନ ଏସ ପି ଭାବେ ଡାକ୍ତର ଶ୍ରବଣ ବିବେକ.ଏମ, ଆଇ ପି ଏସ ଦାଇତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ପରେ ପରେ ଅତରିକ୍ତ ଏସ ପି ରୂପେ ଭି ଆର ରାଓ, ରାୟଗଡ଼ ଏସ୍ଡ଼ିପିଓ ରିଓଏ ତପନ କୁମାର ରଥ, ଗୁଣୁପୁର ଏସ୍ଡ଼ିପିଓ ଭାବେ ରାଜକିଶୋର ଦାସ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ସେହିପରି ଏହି ଜ଼ିଲ୍ଲାର ଆମ୍ବଦୋଲା ପଦ୍ମପୁର ଓ ଟିକିରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇ ତାଙ୍କରି ସ୍ଥାନରେ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି |

ରାୟଗଡ଼ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରୂପେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ, ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନାରେ ଖିରେଶ୍ୱର ସାହୁ, ସେଶଖାଲ ଥାନାରେ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହିକକା, ଦୋରଗୁଡ଼ା ଥାନାରେ କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ଭତ୍ରା, ଅଣ୍ଡିରାକାଞ୍ଚ ଥାନାରେ ଏସ ଏଇ ସୁକାନ୍ତ ଦଳାଇ, କାଶୀପୁର ଥାନାରେ ଦୁର୍ଗାମାଧବ ପାଢ଼ୀ, କଲ୍ୟାଣସିଂପୁର ଥାନାରେ ରାମେଶ୍ୱର ପ୍ରଧାନ, ମୁନିଗୁଡା ଥାନାରେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦେହୁରୀ, ଗୁଣୁପୁର ଥାନାରେ ରଶ୍ମିରଂଜନ ପ୍ରଧାନ, ଗୁଡାରି ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ତୌଡିଆ, ପୁଟାସିଂ ଥାନାରେ ପଦ୍ମା ଟୁଡୁ ଙ୍କୁ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରୂପେ ଦାଇତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଆମ୍ବଦୋଳା ଥାନାରେ ବନ୍ଦନା ନାୟକ ପଦ୍ମପୁର ଥାନାରେ ଜୟଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ ଓ ଟିକିରି ଥାନାରେ ସୁଜ୍ଞାନୀ ସାହୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି | ସେହିପର ରାୟଗଡ଼ ବିଦ୍ୟୁତ ଥାନାର ଅତିରିକ୍ତ ଦାଇତ୍ୱ ରାୟଗଡ଼ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି

Comments are closed.