Related Contents

ନଅଗାଁ(ଖ)ରେ ମୋ ବୁଥ ସବୁଠୁ ମଜବୁତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଲୋଇସିଂହା(ବିମଳେନ୍ଦୁ ସାହୁ): ଲୋଇସିଂହା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ନଅଗାଁ(ଖ) ଠାରେ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ତରଫରୁ “ମୋ ବୁଥ ସବୁଠୁ ମଜବୁତ” କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ପ୍ରଭାରୀ ସରୋଜ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଭାଜପା ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଭକ୍ତବନ୍ଧୁ ନାୟକ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିରେ ଶତାଧିକ ବିଜେପି କର୍ମକର୍ତା ଓ ଜନସାଧାରଣ ଯୋଗଦେଇ ମୋଦି ମନ୍ତ୍ରରେ ଦୀକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ ।ଏହି ଅବସରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉପସ୍ଥିତ ବିଜେପି ନେତା ମୁକେଶ ମହାଲିଙ୍ଗ, ଓକିଲ କଂହେର, ବଳରାମ ସା, ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ବାଳ, ତୁମେଶ୍ୱର ସାହୁ, ଆନନ୍ଦ ନାୟକ, ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ସାଇଶଙ୍କର ସାହୁ, ରାଜକିଶୋର ନାୟକ, ସୁଲତା ପୁରୋହିତ, ସୁକୁମାରି ଧରୁଆ ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏକ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର ସହ ସଂଯୋଜକ ସୁନୀଲ କୁମାର ସେଠଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପଟୁଆପାଳିର ପୂର୍ବତନ ସରପଂଚ କୈବଲ୍ୟ ଛତ୍ରୀଆ, ରଶ୍ମିରଞ୍ଜନ ସାହୁ, ବଳଦେବ ସାହୁ, ସୁକାନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବିଜେଡି କର୍ମକର୍ତା ବିଜେପିରେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନାରେ ଆଗଲପୁର ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି କବିରାଜ ମହାକୁର, ରଘୁମଣି କଟୁଆଳ, ଉମେଶ ପଟେଲ, ନିରଞ୍ଜନ ବଂଛୋର, ଭୁତନାଥ ନାୟକ, ଗୌରାଙ୍ଗ ନାୟକ, ରାଜୁ ସାହୁ, ସୁଦୀପ ସା ପ୍ରମୁଖ ସହାୟତା କରିଥିଲେ ।

Comments are closed.