Advertisements
Sunday, July 5, 2020
Home headline ବିଧାୟକଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ କଲେ ଦ୍ୱୀପଞ୍ଚଳ ଉନ୍ନୟନ ପରିଷଦ

ବିଧାୟକଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ କଲେ ଦ୍ୱୀପଞ୍ଚଳ ଉନ୍ନୟନ ପରିଷଦ

ଯାଜପୁର(ସତ୍ୟଜିତ ବାରିକ): ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବରୀ ତହସିଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଦ୍ୱିପାଞ୍ଚଳ ଉନ୍ନୟନ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଚାଲିଥିବା ଗଣ ଆନ୍ଦୋଳନ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ ହୋଇଛି ।

ଦୀର୍ଘ ୬ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ବରୀ ଅଂଚଳର ମୈାଳିକ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଗଣ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀମାନେ ଅନ୍ଦୋଳନରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବରୀ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ ପହଞ୍ଚି ବରୀ ଅଂଚଳର ମୈାଳିକ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ ବୋଲି ଦୃଢ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି । ବରୀକୁ ନିଶାମୁକ୍ତ,ଜମିକୁ ଜଳ,ମହିଳାଙ୍କୁ ସ୍ୱାବଲମ୍ବି,୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଆଦି ମୈାଳିକ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ପ୍ରଥମେ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀମାନେ ଆଲୋଚନା କରିବେ ବୋଲି ବିଧାୟକ ଏନେଇ ଆସନ୍ତାକାଲି ଦିନ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଏସବୁ ପ୍ରତିଶୃତି ପାଇଲାପରେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ବିଧାୟକ ନାୟକ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ପିଆଇ ଆନ୍ଦୋଳନରୁ ଓହରି ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ । ପରିଷଦର ସଭାପତି କୁଳମଣି ଶୁକ୍ଳ ବିଧାୟକଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରତିଶୃତି ପାଇଲା ପରେ ଅନ୍ଦୋଳନ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି |

Advertisements
Odisha News24 Bureauhttp://www.odishanews24.in
A WEB TV Channel Network in Western Odisha

Most Popular

ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ଅଚିହ୍ନl ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଧେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ

ରିପୋର୍ଟ: ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର //ବୈପାରୀଗୁଡା (୦୫/୦୭): ବୈପାରୀଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଲାର ପଞ୍ଚାୟତ ରାମପୁର ମାଳିଗୁଡାରେ ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି l

ଗୁଣୀ ଗରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଗ୍ରାମରୁ ବାହାର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସ ର ବସି ଭୁତ ହୋଇ ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳର ଗଜୁଲମାମୁଡ଼ି ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୋଟାଗୁଡା...

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ମାଓ ବିରୋଧୀ ପୋଷ୍ଟର

ରିପୋର୍ଟ: ରାଜକମଲ ପୁରୋହିତ //ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା (୦୪/୦୭): ମାଓବାଦୀ ଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଲା ସ୍ବାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ଜାମସେଠ ଠାରେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରିପୋର୍ଟ: ନିରୋଜ କୁମାର ପାଣି //ପଦ୍ମପୁର (୦୩/୦୭): ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ପାଇକମାଲ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମ ସେଠ ହସପିଟାଲ ଠାରେ ଝାରବନ୍ଧ ଓ ଜାମ ସେଠ...

Recent Comments

%d bloggers like this: