Related Contents

ବିଜେଡିର ଜିଲ୍ଲା ତେଲୁଗୁ ସାମୁଖ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି (ଏ. ସତୀଶ): ନବରଙ୍ଗପୁର ସହର ସ୍ଥିତ ଆର ସି ଡି ହାଇ ସ୍କୁଲ ପଡିଆ ଠାରେ ବିଜେଡି ତେଲୁଗୁ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଏନ. ଭାସ୍କର ରାଓ ସହ ମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀମତୀ ଉଷାଦେବୀ, ନବରଙ୍ଗପୁର ବିଧାୟକ ମନୋହର ରନ୍ଧାରୀ, ନବରଙ୍ଗପୁର ସାଂସଦ ବଳଭଦ୍ର ମାଝୀ, କୋରାପୁଟ ସାଂସଦ ଝିନ ହିକକା, ଉମରକୋଟ ବିଧାୟକ ସୁବାଷ ଗଣ୍ଡ ଓ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଅର୍ଜୁନ ତ୍ରିପାଠୀ ପ୍ରମୁଖ ମଞ୍ଚ।ସିନ ଥିଲେ । ନିର୍ବାଚନ ପାଖେଇ ଆସୁଥିବାରୁ ବିଜେଡି ତେଲୁଗୁ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକମାନଙ୍କର ଭୋଟ ହାତେଇବା ପାଇଁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇଥିବା ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ତେଲୁଗୁ ସିନେମାର ହାସ୍ୟ କଳାକାର ବେଣୁ ମାଧବ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ସମସ୍ତଙ୍କର ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥିବା ବେଳେ ବିଶାଖାପାଟଣାର ବହୁ କଳାକାର ମାନେ ମେଲୋଡି ମାଧ୍ୟମରେ ସଙ୍ଗୀତ ପରିବେଷଣ କରି ଜନସାଧରଣଙ୍କୁ ମନମୋହିତ କରିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନବରଙ୍ଗପୁର ସହର ସମେତ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ତେଲୁଗୁ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏନ. ମୋହନ ରାଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀନିବାସ ରାଓ ସମେତ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ କର୍ମୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

Comments are closed.