Related Contents

ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ମହୋତ୍ସବ

ବୈପାରୀଗୁଡା(ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର): ବୈପାରୀଗୁଡା ହାଇସ୍କୁଲ ପଡ଼ିଆଠାରେ କୋରାପୁଟ ନେହେରୁ ଯୁବ କେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷରୁ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ମହୋତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି |

ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଓଡିଶା ଆଥେଲେଟିକ ଏସୋସିଏସନର ସହ ସମ୍ପାଦକ ରବି ନାୟକ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାବେଳେ ସମ୍ମାନୀୟ ଅତିଥି ଭାବେ ବୈପାରୀଗୁଡା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅମିତାଭ ଦାସ, ବନାଞ୍ଚନଲ ଅଧିକାରୀ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତ, ଜିଲ୍ଲା ଆଥେଲେଟିକ ଏସୋସିଏସନ ର ସହ ସମ୍ପାଦକ ପି.ରମେଶ ପାତ୍ର, ଏଏସଆଇ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ନେତାଜୀ ଯୁବକ ସଂଘର ସଭାପତି ଭୀମସେନ ବିଶୋଇ, ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ୟୁନିଟ କ୍ଲବ ର ସଭାପତି ମଧୁସୂଦନ ରାଉତ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଗତ ୩୦.୦୧.୨୦୧୯ ତାରିଖରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚ ଭାଗିରଥି ମୁରଜିଆ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ | ୩୧.୦୧.୨୦୧୯ ରେ ଉଦଯାପନ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲେ |

ଏଥିରେ ୧୫୦ଜଣ ଖେଳାଳି ବିଭିନ୍ନ ଖେଳକୁଦାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ | କବାଡି, ଭଲିବଲ, ବେଡ଼ମିନ୍ଟନ, ୧୦୦ ମି. ଦୌଡ଼, ଲମ୍ବା ଡିଆ, ଦୌଡ଼ି ଟଣା ରେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ଅତିଥିମାନେ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ନେହେରୁ ଯୁବ କେନ୍ଦ୍ର, ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ପି. ସତୀଶ, କ୍ଲବ୍ର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟରୁ କେ. ଉମାମହେଶ୍ଵରଃ, ମନ୍ଦାକିନୀ ପାଇକ, ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ, ଏନ. ଗୌରୀ, ସନ୍ତୋଷ ବିଶୋଇ, ରେଫରୀ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲା ବେଳେ ନେତାଜୀ ଯୁବକ ସଂଘ ଓ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ୟୁନିଟ କ୍ଲବ୍ର ସମସ୍ତ ସଭ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ |

Comments are closed.