Related Contents

ବୈପାରୀଗୁଡରେ ଉଜ୍ବଳା ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବୈପାରୀଗୁଡା(ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର): ବୈପାରୀଗୁଡା ସହର ର ବିଏସଏଫ କ୍ୟାମ୍ପ ସମ୍ମୁଖରେ ଉଜ୍ବଳା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଛି |

ଚକାଡୋଳା ଏଚ ପି ଗ୍ୟାସ ଏଜେନ୍ସି ଓ ସାଇନା ଭାରତ ଗ୍ୟାସ ଏଜେନ୍ସି ପକ୍ଷରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କୋରାପୁଟ ନୋଡାଲ କର୍ମଚାରୀ ସୌମ୍ୟ ସୋରେନ, ସଡିପି ଅଵୟନ୍ତି ସାହୁ, ଏ. ତ୍ରିନାଥ ରାଓ, ଚକାଡୋଳା ଏଚ ପି ଗ୍ୟାସ ମାଲିକ ପଦସ୍ୟାମ ମହାନ୍ତି, ସାଇନା ଭାରତ ଗ୍ୟାସ ଏଜେନ୍ସି ମାଲିକ ଗଙ୍ଗା ବେହେରା, ଏନ. ହରିପ୍ରସାଦ, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ରଥ, ଜି. ସଂଜୀବ ରାଓ, ବି.ଶ୍ରୀଦେବୀ, ସିମାଞ୍ଚଳ ମହାନ୍ତି, କର୍ପୁର ମଝି ପ୍ରମୁଖ ଅତିଥି ଭାବେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ବୈପାରୀଗୁଡା ବ୍ଲକ୍ର ସମସ୍ତ ଗ୍ୟାସ ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କୁ ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥି ମାନେ ଗ୍ୟାସ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିଭିନ୍ନ ବିଷୟ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ |ଗ୍ୟାସ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାମକୁ ଧୂଆଁ ମୁକ୍ତ ଓ କାମ ସମୟରେ ରୋଷେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେଉଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବୈପାରୀଗୁଡା ଚକାଡୋଳା ଗ୍ୟାସ ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ |

Comments are closed.