Related Contents

ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଉତ୍କଳ ଆଲୁମିନା ତରଫରୁ ଅନ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ରାୟଗଡା ଜ଼ିଲ୍ଲାପ୍ରତିନିଧି (ଅମୁଲ୍ୟ ନିଶଙ୍କ): ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଅନ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଶିକ୍ଷାର ଉନ୍ନତି ସାଙ୍ଗକୁ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଗୁଣର ବିକାଶ ଓ ପରିପ୍ରକାଶ ନିମନ୍ତେ ଉତ୍କଳ ଆଲୁମିନା ତରଫରୁ କନିଷ୍ଠ ଓ ବରିଷ୍ଠ ବର୍ଗକୁ ନେଇ ଏକ ଅନ୍ତର ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ୧୩ଟି ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ପ୍ରାୟ ୫୫ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ |

ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୁଖ୍ୟତ ଜଣା ଅଜଣା, ଇଂରାଜୀ ବକ୍ତୃତା, ଓଡ଼ିଆ ବକ୍ତୃତା, ଚିତ୍ରାଙ୍କନ ଓ ରଚନା ଲିଖନ ବିଷୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ଥରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଥିଲା | ଏଥିରେ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଅନ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଶ୍ରୀ ଶିବ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱବନ୍ଧନରେ ସତ୍ୟଭାମା ନାୟକ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ମନୋରଞ୍ଜନ ବେହେରା, ଅଭିପିସା ପ୍ରାଚୀ ସସ୍ମିତା, ରଞ୍ଜନ, କାର୍ତିକସ୍ୱର ସାହୁ ଓ ସଂଜୀବ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଉତ୍କଳ ଆଲୁମିନା ଦୋରଗୁଡ଼ାର ମୁଖ୍ୟ ରାକେଶ ମିଶ୍ର ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ ସମୀର ମହାନ୍ତି ଏହି କାର୍ୟକ୍ରମର ସୁପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ |

Comments are closed.