ବୈପାରୀଗୁଡା ରେ ନେତାଜୀ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ

ବୈପାରୀଗୁଡା (ଏନ.ସନ୍ତୋଷ କୁମାର): ସ୍ଥାନୀୟ ନେତାଜୀ ଯୁବକ ସଂଘ ତରଫରୁ ବୈପାରୀଗୁଡା ବ୍ଲକ ପୂଜାରୀଗୁଡା ପଂଚାୟତ ବାଷିଣିଗୁଡା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନେତାଜୀ ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବୋଷ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ ହୋଇଯାଇଛି|

ଏହି ଅବସରରେ ବୈପାରୀଗୁଡା ବନାଞ୍ଚଳ ଅଧିକାରୀ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ଉପସ୍ଥିତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ବ୍ଲକ ର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେତାଜୀ ଙ୍କ ଯିବନି ତଥା ଭାରତ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇଁ କିପରି ସଂଗ୍ରାମ କରିଥିଲେ ତାହା ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ | ଅତିଥି ମଧ୍ୟରୁ ପୂଜାରୀଗୁଡା ସରପଞ୍ଚ ଦେବୀଙ୍କ ପୂଜାରୀ, ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ କ୍ଲବ ସଭାପତି ମଧୁସୂଦନ ରାଉତ, ଅନୁଷ୍ଠାନର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଓ ସାମ୍ବାଦିକ କଳ୍ପତରୁ ମହାନ୍ତି ଯୋଗଦେଇଥିଲେ |

ନେତାଜୀ ଯୁବକ ସଂଘ ର ସଭାପତି ଭୀମସେନ ବିଷୋୟୀ ଓ ସମ୍ପାଦକ ଭଦ୍ର ପରଜା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିବା ବେଳେ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟରୁ ଶଙ୍କର ହରିଜନ,ମୁଦି ମାଝୀ, ଅର୍ଜୁନ ପରଜା, ଧନିଆ ପରଜା, ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସେହିପରି ବୈପାରୀଗୁଡା ଶିଶୁ ମନ୍ଦିର, ମୋର୍ଡେନ ଇଂରାଜୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ସରକାରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗୁଡିକରେ ମଧ୍ୟ ନେତାଜୀଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା |

Comments are closed.