Related Contents

ସାଲେଭଟା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତରେ ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ସାଲେଭଟା(ମାଧବ ସାହୁ): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ ସାଲେଭଟା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ନିକଟସ୍ଥ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଠାରେ ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି |

ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ ଶିଶୁ ବିକାଶ ଅଧିକାରୀ, ସୁପର ଭାଇଜର ଗୋଲାପୀ ନାଏକ, ସରପଞ୍ଚ ସାଲେଭଟା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ, ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ, ସାଲେଭଟା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ, ଲୁହୂରମୁଣ୍ଡା ସରପଞ୍ଚ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ସରକାରଙ୍କ ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାବଦରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ | ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମର ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ମହିଳା ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇ ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ପିଠା, ମଣ୍ଡା, ପ୍ରଦର୍ଶନୀକୁ ଆଣି ବିକ୍ରୟ କରିଥିଲେ | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁନିକୁନି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିବେଷିତ ହୋଇଥିଲା |

ସୁନୟନା ଯୋଜନାରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଖି ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇ ଚଷମା ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଥିଲା | ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ ଗଠନରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅଙ୍ଗନବାଡି କର୍ମୀଙ୍କୁ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା | ଗତଥର ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀକୁ ମଧ୍ୟ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲେ |

One response to “ସାଲେଭଟା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତରେ ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ”

  1. Radheshyam sahu says:

    Very nice