Related Contents

ମା’କୁ ଜୀବନ୍ତ ଜାଳି ଦେଲା ମଦ୍ୟପ ପୁଅ

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି (ଅସୀମ ବିଶ୍ୱାସ): ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ମୋଟୁ ଅଂଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ମଦ୍ୟପ ପୁଅ ମା’କୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳି ଦେଇଛି। ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ମୋଟୁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏମପିଭି-୫୫ ଗ୍ରାମରେ ।

ଏହି ଗ୍ରାମରେ ବାସ କରୁଥିବା ତାପସ ମଣ୍ଡଳ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତିଦିନ ମଦ ପିଇ ଘରକୁ ଆସି ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥାଏ । ତାପସର ଏଭଳି ବ୍ୟବହାରରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟ ମଦ ପିଇ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ମା’ ଗୀତା ମଣ୍ଡଳ ପୁଅ ତାପସକୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ତାପସ ରାଗି ଯାଇ ମା’କୁ ଏକ ପଥରରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟି ଦେଇଥିଲା, ଯାହାଫଳରେ ମା’ ତଳେ ପଡି ଛଟପଟ ହୋଇଥିଲେ । ପୁଣି ରାଗ କମିନଥିଲା ଘର ପଛପଟୁ ପାଳକୁଟା ଆଣି ମା’ ଦେହରେ ପକାଇ ତାକୁ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲା । ମା’ ଜୀଅନ୍ତା ଜଳୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୁଅ ତାପସକୁ ଦୟା ଆସିନଥିଲା । ତେବେ ମା’ର ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ଏବଂ ନିଆଁ ଜଳଥିବା ଖବର ସାହିବାସିନ୍ଦା ପାଇବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଦୌଡି ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ମା’ ଗୀତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସେ ଅର୍ଦ୍ଧ ଦଗ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ ଘରର ବାରଣ୍ଡାରେ ପଡି ରହିଥିଲା । ତୁରନ୍ତ ସାହିବାସିନ୍ଦା ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ପୁଲିସ ଆସି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଅଭିୟୁକ୍ତ ପୁଅ ତାପସ ଫେରାର ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ପୁଲିସ ତାପସକୁ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏବଂ ସାହିବାସିନ୍ଦାକୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

Comments are closed.